20:37 09 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Politika
Saņemt īso saiti
25

Bijušā valsts sekretāre apgalvo, ka viņai esot "uzticamas ziņas" par Maskavas nodomu ietekmēt vēlēšanu procesam. Viņa ir pārliecināta, ka bīstamība no Maskavas puses ir jānovērš "ātri un droši".

RĪGA, 6. septembris- Sputnik. Hilarija Klintone paziņoja par Maskavas "draudiem" iejaukties ASV prezidenta vēlēšanās; pēc kandidātes no demokrātiem teiktā, bīstamība jānovērš "ātri un droši", vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Bloomberg.

Par Krievija "draudiem" Klintone pastāstīja žurnālistiem, atrodoties lidmašīnā priekšvēlēšanu kampaņas brauciena laikā. Bijušā valsts sekretāre apgalvo, ka viņai ir "uzticamas ziņas" par Maskavas nodomu ietekmēt vēlēšanu procesam. Tiesa, konkrētus pierādījumus tam, viņa nav piedāvājusi.

Pēc Klintones domām, draudi nāk no Krievijas prezidenta Vladimira Putina puses. Viņš un viņa palīgi uzskatot, ka varēšot saņemt "zināmu labumu", ietekmējot amerikāņu izvēlei.

Hilarija Klintone ir pārliecināta, ka bīstamība no Maskavas puses ir jānovērš "ātri un droši".

Cīņā par prezidenta posteni Hilarija Klintone ne vienu reizi vien ir izmantojusi "Krievijas faktoru". WikiLeaks dibinātājs Džulians Asanžs viņās priekšvēlēšanu kampaņu nosaucis par "antikrievisku histēriju", kuras laikā Klintones štābs visus uzskata par "krievu spiegiem".

Pēc temata

Klintone: Putins - globālā nacionālisma dižais krusttēvs
Hilarijai Klintonei diagnosticēta bīstama slimība
ASV Demokrātiskā partija gaida jaunas nepatikšanas no hakeriem

Galvenie temati