03:07 02 Aprīlis 2020
Tiešraide
  • USD1.0936
  • RUB86.4750
Минобороны РФ

Baltijas flotes armijas korpusa karavīri ar jūras aviācijas atbalstu bloķējuši un likvidējuši nosacīto pretinieku.

Baltijas flotes armijas korpusa vienības poligonā Kaļiņingradas apgabalā izpildīja apšaudi no visiem šaujamieročiem, granātmetējiem, tanku un kaujas mašīnu bruņojuma, kā arī artilērijas pa mērķiem, kas imitēja pretinieka kāpurķēžu un riteņu tehniku, kā arī dzīvo spēku.

Plānotajās taktiskajās mācībās iesaistīti vairāk nekā divi tūkstoši karavīru, vairāk nekā 200 kara un speciālās tehnikas vienības, tostarp kājnieku mašīnas BMP-2, tanki T-72, pašgājējas artilērijas iekārtas, reaktīvās zalves sistēmas, lielkalibra lielgabali, kā arī Baltijas flotes jūras aviācijas helikopteri un lidmašīnas. Katra mācību vienība saņēma savus uzdevumus. Motorizētie strēlnieki izpilda uguns, taktiskās, inženiertehniskās un speciālās sagatavošanas normatīvus, izpilda darbības apvidū kaujai maksimāli pietuvinātos apstākļos.

Artilēristi veica izlūkošanu un likvidēja mērķus ar atsevišķu komandu darbībām, kā arī bateriju un divīziju sastāvā. Piemēram, karavīri organizēja nekustīgu sprostuguni vairāk nekā 2 kilometru frontē, kā arī organizēja apšaudi no slēgtām pozīcijām ar tiešu tēmējumu.

Pēc temata

Šovasar Krievijas Baltijas flote tiks apbruņota ar S-400
Vairāk nekā 35 tūkstošus jūras jūdžu: Baltijas jūras flotes kuģi atgriezušies bāzē
"Rietumi" jūrā: Baltijas flotē izmēģināts raķešu komplekss "Bal"

Citi video ieraksti

Galvenie temati