18:25 22 Maijs 2017
Rīga+ 18°C
Tiešraide
Aktieris Dolfs Lundgrēns

Dolfs Lundgrēns gribētu piedalīties filmā par kauju pie Poltavas

© Sputnik / Илья Питалев
Kultūra
Saņemt īso saiti
25

Pašlaik aktieris piedalās seriālā "Bulta" ASV televīzijā, kur tēlo krievu tautības varoni, franšīzes "Neiznīcināmie" ceturtajā daļā un gatavojas filmai par bokseri, kurā uzņemsies režisora pienākumus.

RĪGA, 21. decembris – Sputnik. Zviedru izcelsmes Holivudas aktieris Dolfs Lundgrēns intervijā RIA Novosti pastāstīja, ka gribētu piedalīties vēsturiskā filmā par kauju pie Poltavas, ko uzņemtu Krievija.

"Es ļoti interesējos par pasaules vēsturi kopumā, piemēram, par Krievijas vēsturi, labi pārzinu militāro tehniku un kauju gaitu. Gribētu tēlot krievu filmā, piemēram, par kauju pie Poltavas. Toreiz, XVIII gadsimtā zviedru armija, ko komandēja karalis Kārlis XII, iesaistījās cīņā ar Pētera I armiju. Pēc Zviedrijas armijas sagrāves daudzi zviedru karavīri nokļuva gūstā, dzīvoja nometnēs, apprecēja krievu sievietes. Būtu ļoti interesanti uzņemt filmu par tālaika notikumiem," – pastāstīja aktieris.

Dolfs Lundgrēns piebilda, ka pašlaik piedalās seriālā "Bulta" ASV televīzijā, kur tēlo krievu tautības varoni, franšīzes "Neiznīcināmie" ceturtajā daļā un gatavojas filmai par bokseri, kurā uzņemsies režisora pienākumus.

Dolfs Lundgrēns ir amerikāņu kinoaktieris, režisors, scenārists un producents, cīņas mākslu meistars. Skatītājiem viņš ir labi pazīstams no lomām spriedzes filmās "Rokijs" (1985), "Atmaskošana Mazajā Tokijā" (1991), "Pēdējais cīnītājs" (2000), "Mehāniķis" (2005), kā arī franšīzes "Neiznīcināmie" filmās (2010, 2012, 2014), kur no jauna sapulcējās pirms 20 gadiem slavenu spriedzes filmu varoņi.

Pēc temata

Ornella Muti vēlas iegūt Krievijas pilsonību
Stīvens Sīgals kļuvis par Krievijas pilsoni

Galvenie temati

 • Meitene

  Starptautiskās skolēnu sasniegumu novērtēšanas programmas (PISA) pētījums atklāja, ka Latvijas skolēni piekauj viens otru divas reizes biežāk nekā vidēji ESAO.

  3
 • Tallina

  Kas var pārsteigt rīdzinieku Igaunijas galvaspilsētā? Nicīga attieksme pret skaidro naudu, dārgs alus, cilvēcīga attieksme pret smēķētājiem, ceļi un neparasta iespēja nopelnīt.

  42
 • Pasta

  Izdomātas daudzas svara zaudēšanas metodes, taču vai šķīvis, kas rada iespaidu, ka tajā ir vairāk ēdiena nekā patiesībā, var kļūt par vienu no tām? Eksperti uzskata, ka tā patiešām ir.

  7