06:27 11 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1888
  • RUB91.8152
Krievijā
Saņemt īso saiti
73

Eiropas valstīm laiks nolikt pie vietas ASV, kas sapņo sākt karu ar Krieviju, citādi viss beigsies bēdīgi. "Jau sen laiks padzīt NATO no Eiropas valstīm," paziņoja KF Valsts domes deputāts no Krimas reģiona Mihails Šeremets.

RĪGA, 4. aprīlis — Sputnik. Ukrainas pārstāvja Trīspusējā kontaktu grupā Donbasa lietās Alekseja Arestoviča atklāsmes par to, ka NATO kopā ar Ukrainu gatavojas karam ar Krieviju, tikai apstiprina alianses agresīvo būtību, ko neviens Rietumos vairs nevarēs noliegt, uzsvēra Krievijas Valsts domes deputāts no Krimas reģiona Mihails Šeremets.

Atgādināsim, ka Arestovičam ienācis prātā atklāt NATO būtību, paskaidrojot žurnālistam, ko patiesībā nozīmē alianses mācības "Defender Europe 2021", kurās plāno piedalīties arī Ukraina. Izrādās, tā ir gatavošanās karam ar Krieviju, – paziņoja ukraiņu politiķis, atzīmējot, ka tas ir pašsaprotami.

Tomēr Krievijas Valsts domes deputāts no Krimas reģiona Mihails Šeremets, komentējot šos izteikumus, novērtēja, ka tādu karadarbības izspēli izdomājuši ASV, nevis ukraiņi. Vēl vairāk, Arestoviča vārdi apliecina NATO agresīvo būtību, vēsta RIA Novosti.

Tiesa, NATO vajadzētu kārtīgi padomāt par sekām, pirms sākt karu ar Krieviju.

"Maskas ir galīgi nomestas. Pēc tāda paziņojuma neviens Rietumos vairs nevarēs noliegt NATO agresīvo būtību. Tikai, pirms spert kaut kādus militārus soļus pret Krieviju, es ieteiktu viņiem kārtīgi palasīt Lielā Tēvijas kara vēsturi un apdomāties. Sekas agresoram būs visai bēdīgas," brīdināja politiķis.

Viņš aicināja Eiropas valstis pēc iespējas ātrāk nolikt amerikāņus pie vietas un neļaut vairs viņiem iejaukties Eiropas lietās. Ar Krieviju nav joks. Krievijas arsenālā ir mūsdienīgs precīzais bruņojums, kas spēj likvidēt ienaidnieku ne tikai robežu tuvumā, bet arī pavēļu nodošanas punktos. Krimieši, pēc Šeremeta vārdiem, var neuztraukties, jo pussala ir teicami aizsargāta. °

"Jau sen laiks padzīt NATO no Eiropas valstīm," uzsvēra Šeremets.

Viņš atzīmēja, ka centieni sakurināt karu brīdī, kad visa pasaule pūlas pārvarēt Covid-19 pandēmiju, ir ļoti bēdīgi, tāpat kā nodoms "izsist peļņu no cilvēku nelaimes".

Atgādinasim, ka, atšķirībā no NATO, Maskava nenogurstoši aicina sākt dialogu, nevis demonstrē agresiju.

Vienlaikus NATO plāno mācību "Defender Europe 2021" ietvaros izspēlēt uzbrukumus un aizsardzību Austrumeiropā un Baltijas valstīs. NATO aktīvi iesaista mācībās ne vien Ukrainu, bet arī Gruziju un Moldovu.

Zināms arī, ka tālruņa sarunā ar Ukrainas prezidentu Vladimiru Zeļenski amerikāņu līderis Džo Baidens apsolījis, ka "Vašingtona turpinās atbalstīt Kijevu Krievijas agresijas priekšā". Taču, šķiet, agresija nāk pavisam no citas puses.

Pēc temata

"Viņi jau pārvieto kuģus un lidmašīnas": kas notiek Melnajā jūrā
Krima uz ceļiem nemetīsies
Ukrainas vadība sapņo ieņemt Krimu un atbrīvoties no krieviem
Kā Krievija atbildēja uz NATO un Rumānijas Jūras spēku mācībām
Tagi:
agresija, karš, Krievija, Ukraina, NATO

Galvenie temati