22:26 14 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1964
  • RUB90.5504
Krievijā
Saņemt īso saiti
128

Latvijas ārsti nespēja palīdzēt Vladimira Putina bijušajam kolēģim, kuram tika diagnosticēts Covid-19.

RĪGA, 27. marts — Sputnik. Krievijas prezidents Vladimirs Putins pastāstīja par sava bijušā kolēģa nāvi no Covid-19 Latvijā. Viņš nevarēja laikus iziet nepieciešamos izmeklējumus, turklāt nebija iespējas iegādāties vajadzīgas zāles, vēsta RIA Novosti.

Autonomās nekomerciālās organizācijas "Krievija - iespēju valsts" uzraudzības padomes sēdē Krievijas prezidents pastāstīja, ka ārsti Latvijā nav spējuši palīdzēt viņa paziņam, turklāt neizdevies nogādāt viņu ārstēšanai Maskavā.

"Es nevaru par to nepastāstīt, jo mani tas aizskāra personīgi. Viens mans ļoti labs paziņa, mans bijušais kolēģis, kurš nodzīvojis Latvijā praktiski visu mūžu. Viņš saslimis ar Covid, un tad noskaidrojās, ka Latvijas galvenajā infekciju centrā pat nav MRT. Tikai vecais rentgens, kas nevar reāli parādīt plaušu bojājumu līmeni. Zāļu nav, nekā nav," teica Putins.

Viņš piebilda, ka tika izdarīts viss iespējamais, lai nogādātu viņu Maskavā, taču izvest viņu neizdevās.

"Neizdevies. Cilvēks ir miris. Lūk, tāds ir organizācijas, tai skaitā veselības aprūpes organizācija līmenis," piebilda Putins.

Pagājušā gada novembrī Latvijas prese ziņoja, ka Rīgā miris bijušais Gazprom pārstāvniecības Latvijā vadītājs Jevgeņijs Roldugins, kuram bija konstatēts Covid-19.

Pēc temata

Latvijas galvenais infektologs ir norūpējies par jauniem Covid-19 variantiem
Jauni atklājumi: zinātnieki konstatējuši Covid-19 sekundārās pazīmes
Viens procents Latvijas iedzīvotāju ir vakcinēts pret Covid-19
SPKC publicēja ikdienas statistiku par Covid-19 gadījumiem Latvijā
Tagi:
koronavīruss, Vladimirs Putins, Latvija

Galvenie temati