13:13 14 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1329
  • RUB80.1470
Krievijā
Saņemt īso saiti
99

ASV Valsts departaments konstatēja, ka turpinās informācijas apkopošanu par Ramzana Kadirova uzņēmējdarbības raksturu aiz Krievijas Federācijas robežām.

RĪGA, 9. marts — Sputnik. Čečenijas Republikas vadītājs Ramzans Kadirovs komentēja informāciju par to, ka ASV varasiestādes ieinteresējis viņa "bizness un bankas konti", vēsta RIA Novosti.

Ramzans Kadirovs savā Telegram kanālā pastāstīja, ka Kongresa locekļus uztrauc Čečenijas un Apvienoto Arābu Emirātu attiecības. Šeiha Halifa fonds (AAE) finansē projektus republikā.

Šajā jautājumā ASV Kongresa locekļi nosūtīja informācijas pieprasījumu Valsts departamentam. Resors atbildēja, ka "turpinās informācijas apkopošanu par Ramzana Kadirova uzņēmējdarbības raksturu aiz Krievijas Federācijas robežām".

Republikas vadītājs informēja, ka viņu neuztrauc Kongresa locekļu un Valsts departamenta pārstāvju sarakste. Ramzans Kadirovs uzsvēra, ka viņam nekad nav bijis nekāds bizness Krievijā un ārzemēs, kā arī nav atrodami nekādi konti ārvalstu bankās.

Kadirovs piebilda, ka ar AAE fondu atbalstu Groznijā tiek būvēta starptautiska universitāte un radītas darba vietas – tas notiek tautas labā, "par kuras tiesībām it kā rūpējas Valsts departaments".

Kadirovs norādīja, ka cilvēktiesības Čečenijā tiek ievērotas "simtreiz labāk nekā ASV".

"Nē, ne jau cilvēktiesības satrauc Valsts departamentu un informācijas lūguma autorus. Viņi dienu un nakti domā, ko izdarīt, lai grautu stabilitāti, mieru un kārtību Čečenijas Republikā, radītu tautas masu neapmierinātību, haosu un nekārtības," konstatēja Kadirovs.

Čečenijas Republikas vadītājs pauda pārliecību, ka ASV neizdosies īstenot nekādas ieceres šajā jomā.

Pēc temata

Ramzans Kadirovs uzdāvinājis Mercedes piecgadīgajam "čečenu Švarcenegeram"
Čečenijas līderis pastāstījis, kādos apstākļos beigsies karš Sīrijā
Gasparjans: Kadirovs Latvijā nostādīts vienā rindā ar bērziem un lāčiem
Čečenijas vadītājs komentējis iekļaušanu ASV sankciju sarakstā
Tagi:
Kadirovs, ASV

Galvenie temati