16:59 24 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1692
  • RUB89.7875
Krievijā
Saņemt īso saiti
49

Antidopinga aģentūra izpildījusi visus noteikumus, pret Krieviju nav vērstas nekādas sankcijas.

RĪGA, 25. maijs – Sputnik. Pilnībā atjaunotas Krievijas Antidopinga aģentūras (RUSADA) tiesības, ar Pasaules Antidopinga aģentūru (WADA) izveidotas normālas darba attiecības, intervijā RIA Novosti pastāstīja Krievijas sporta ministrs Pāvels Kolobkovls.

2018.gada septembri WADA izpildkomiteja atjaunoja RUSADA status, kas tai bija atņemts 2015.gada novembrī. Šī gada janvārī tika paziņots, ka RUSADA statuss par atbilstību pasaules antidopinga kodeksam ir saglabāts, neskatoties uz to, ka Krievija nav izpildījusi vienu noteikumu – devusi piekļuvi Maskavas Antidopinga laboratorijas datiem līdz 31.decembrim.

"Lēmums tika pieņemts jau 2018.gada 20.septembrī, kad RUSADA dalība WADA tika atjaunota, taču pie tam tika nosprausti divi noteikumi. Šobrīd visi noteikumi ir izpildīti. RUSADA ir atjaunota," teica Kolobkovs.

Viņš piezīmēja, ka pret Krieviju nav vērstas nekādas sankcijas, RUSADA un WADA starpā valda normālas darba attiecības.

"Tagad nepieciešamas nodarboties ar laboratorijas reputācijas atjaunošanas jautājumiem un tā tālāk. Situācija ir normāla," piebilda Kolobkovs.

Politiķis atzīmēja, ka aiz muguras ir sarežģīts pārrunu un nesapratnes periods, bet patlaban "tas vienkārši ir kārtējais darba posms un darba attiecības".

Pēc temata

Dukurs nesaņems Tretjakova medaļu: atjaunoti Olimpiādes 2014 rezultāti
Norvēģu astmatiskie olimpieši tiek turēti aizdomās par dopingu
ASV vēl ir par maz: Amerika lems, kas lietojis dopingu, kas – ne
FIFA noraida apgalvojumus par dopingu Krievijas futbola izlasē

Galvenie temati