13:13 06 Decembris 2019
Tiešraide
  • USD1.1094
  • RUB70.7798
Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas priekšsēdētājs Vladimirs Žirinovskis

Žirinovskis ieteicis cilvēkiem visā pasaulē kļūt par tautiešiem

© Sputnik / Рамиль Ситдиков
Krievijā
Saņemt īso saiti
67

Visi mīl zemi, kurā dzīvo, teica Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas priekšsēdētājs Vladimirs Žirinovskis, komentējot savu iniciatīvu – cilvēkiem vērsties vienam pie otra ar vārdu "tautietis".

RĪGA, 11. augusts — Sputnik. Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas priekšsēdētājs Vladimirs Žirinovskis ir pārliecināts: cilvēkiem visā pasaulē nāktos atteikties no tādas uzrunas formas, kā "kungs" vai "biedrs". Viņš uzskata, ka to vietā jāstājas vārdam "tautietis", vēsta Sputnik Igaunija.

Liberāldemokrātiskās darba partijas līderis Vladimirs Žirinovskis
© Sputnik / Кирилл Каллиников

"Ieviešot uzrunu "tautietis", mēs pārstājam dalīt cilvēkus kategorijās. Iznāk globālisms šī vārda pozitīvajā nozīmē. Rietumi piedāvā pasaulei sliktu globālisma variantu, bet KLDP – labu," – partijas preses dienests paskaidroja Žirinovska ierosinājumu savā lapā Facebook.

Politiskās organizācijas priekšsēdētājs ir pārliecināts, ka vārds "tautietis" nekad neradīs nepatiku vai aizvainojumu. Tāpat, pēc viņa domām, šī vārda izmantošana ļaus izvairīties no negatīvām emocijām cilvēkiem, kurus kaitina uzruna "kundzīte" vai "puisis".

"Vārds "tautietis" ir ārpus politikas, ārpus konjunktūras, tam nav negatīva zemteksta. Galu galā, visi taču mīl zemi, kurā dzīvo," – piezīmēja Žirinovskis.

Pēc temata

Lietuvas deputātu salīdzina ar Žirinovski
Vladimirs Žirinovskis: Mēs vienkārši brīdinām par iespējamām sekām
Ksenija Sobčaka apšļākusi ar ūdeni Žirinovski priekšvēlēšanu debatēs

Galvenie temati