20:15 19 Janvāris 2019
Tiešraide
  • USD1.1402
  • RUB75.6267
Darbs ar datoru. Foto no arhīva

Krievijā uzskata, ka diplomāti no Igaunijas izsūtīti pēc ASV norādes

© Flickr / Matylda Czarnecka
Krievijā
Saņemt īso saiti
31

Igaunija izraidījusi no valsts Krievijas diplomātus pēc "amerikāņu kuratoru" norādes, uzskata Krievijas Sabiedriskās diplomātijas un ārzemju tautiešu atbalsta komisijas priekšsēdētāja Jeļena Sutormina.

RĪGA, 27. maijs — Sputnik. Igaunija izraidījusi no valsts Krievijas diplomātus pēc "amerikāņu kuratoru" norādes, uzskata Krievijas Sabiedriskās diplomātijas un ārzemju tautiešu atbalsta komisijas priekšsēdētāja Jeļena Sutormina, vēsta RIA Novosti.

Iepriekš Igaunijas ĀM pavēstīja aģentūrai, ka valsts varas iestādes likušas Krievijas ģenerālkonsulam Narvā Dmitrijam Kazennovam un konsulam Sergejam Surgajevam pamest valsti. Šī lēmuma iemesli netika paziņoti. Krievijas Ārlietu ministrija nosauca diplomātu izraidīšanu par kārtējo nedraudzīgo soli bez jebkāda pamata un norādīja, ka tas nepaliks bez atbildes.

"Igaunijas valdība, pieņemot lēmumu par Krievijas diplomātu izraidīšanu no valsts teritorijas, kārtējo reizi apliecinājuši tālredzības un patstāvības trukumu. Nedomāju, ka viņi paši to pieņēmuši, izskatās, ka rīkojumu devuši amerikāņu kuratori, kuriem tamlīdzīgas provokācijas veido standarta informatīvo mehānismu, vismaz iepriekšējās administrācijas laikā," — Sutormina pauda savu viedokli.

Pēc temata

Igaunija izraida no valsts divus Krievijas diplomātus
Krievija neatstās bez atbildes diplomātu izsūtīšanu no Igaunijas

Galvenie temati