18:09 13 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1771
  • RUB86.3013
Krievijā
Saņemt īso saiti
18

Ukrainas prezidents apstiprinājis Nacionālās drošības un aizsardzības padomes lēmumu par Krievijas sociālo tīklu "VBontakte" un "Odnoklassniki" bloķēšanu.

RĪGA, 17. maijs - Sputnik. Krievijas senators Aleksejs Puškovs paziņojis, ka par Krievijas interneta resursu bloķēšanu "bezjēdzīgāka un kaitīgāka" ukraiņu tautai varētu būt tikai Ukrainas prezidenta Petro Porošenko atteikšanās no bezvīzu režīma ar Krieviju, vēsta RIA Novosti.

Iepriekš Ukrainas prezidents Petro Porošenko apstiprinājis Nacionālās drošības un aizsardzības padomes lēmumu par Krievijas fizisko un juridisko personu saraksta paplašināšanu, uz kurā iekļautajām personām attiecinātas sankcijas. Paplašinātajā sarakstā iekļautas 1228 fiziskas un 468 juridiskas personas. Tostarp Ukraina attiecina sankcijas pret virkni Krievijas mediju, turklāt valstī bloķēta piekļuve sociālajiem tīkliem "VKontakte" un "Odnoklassniki", kā arī redursiem Yandex un Mail.ru. Rīkojumā norādīts, ka tas stājies spēkā no publicēšanas dienas.

"Par Krievijas interneta resursu bloķēšanu "bezjēdzīgāka un kaitīgāka" ukraiņu tautai varētu būt tikai Ukrainas prezidenta Petro Porošenko atteikšanās no bezvīzu režīma ar Krieviju," — savā mikroblogā Twitter uzrakstīja Aleksejs Puškovs.

Pēc temata

Ukraiņiem aizliedza pieeju sociālajiem tīkliem VKontakte un Odnoklassniki
Džefs Monsons kanālā RT parādīs, kā noturēties politiskajos strīdos
Nacionālisti Kijevā vēlas piespiest pārdevējus sarunāties ukrainiski
Absurda valstība: Krievijas politiķis par dzelzceļa blokādi Ukrainā

Galvenie temati