18:50 22 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2158
  • RUB91.1009
Krievijā
Saņemt īso saiti
46

Vairāk nekā 60 bērni un pedagogi, 14 tuvu un tālu valstu pārstāvji, apmeklējuši Sanktpēterburgu izglītojošās programmas "Lasām Blokādes grāmatu" ietvaros.

RĪGA, 10. aprīlis — Sputnik. Latvijas skolēni līdz ar 13 citu valstu pārstāvjiem piedalījās projektā "Lasām Blokādes grāmatu" Sanktpēterburgā, informē pilsētas ārējo sakaru komiteja.

Izglītojošā programma "Lasām Blokādes grāmatu" veltīta padomju tautas uzvaras Lielajā Tēvijas karā 72. gadadienai. Vakar tā noslēdzās Krievijas Ziemeļu galvaspilsētā.

Krievijas tautiešu bērni no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Armēnijas, Vācijas, Grieķijas, Izraēlas, Spānijas, Itālijas, Moldovas, Nīderlandes, Francijas un Ukrainas, kā arī viņu līdzbraucēji — 66 cilvēki — veselu nedēļu aplūkoja muzejus un piemiņas vietas Sanktpēterburgā.

Viesi apmeklēja Dzīvības ceļu un Pilsētas vēstures muzeju, kurā glabājas Taņas Savičevas dienasgrāmata; nolika ziedus pie "Mātes Dzimtenes" monumenta Piskarevas memoriālajos kapos; tikās ar skolēniem, veterāniem un Ļeņingradas blokādes dalībniekiem. Izglītojošā cikla ietvaros notika interaktīvas ekskursijas un tematiskās lekcijas.

 

Pēc temata

Pēterburgas iedzīvotāji pieminēja Ļeņingradas blokādes pārāvuma 73. gadadienu
Bez kara pieteikuma: pirms 75 gadiem fašistiskā Vācija uzbruka PSRS

Galvenie temati