23:49 18 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Krievijā
Saņemt īso saiti
137

Pirmie jauno radioelektronisko ieroču paraugi, kas darbojas uz jauniem fiziskiem principiem, ir pierādījuši savu efektivitāti. Tas ir pilnīgi jauns apbruņojuma veids, kuram nav analogu pasaulē, paziņojis Krievijas aizsardzības rūpniecības kompleksa (OPK) pārstāvis.

RĪGA, 13. oktobris — Sputnik. Pirmie radioelektronisko ieroču paraugi, kas darbojas uz jauniem fiziskiem principiem, kuriem pasaulē nav analogu, jau ir izveidoti un sekmīgi izmēģināti Krievijā, izstādes "ArmHaitek —2016" gaitā paziņoja RIA Novosti oficiālais jaunās sistēmas izstrādātāja pārstāvis".

Vabole-kiborgs
© Foto : TAT THANG VO DOAN AND HIROTAKA SATO/NTU SINGAPORE

Pirmo reizi jauno radioelektronisko ieroču paraugi, kas darbojas uz jauniem fiziskiem principiem, tika demonstrēti Aizsardzības ministrijai 2016. gada septembrī slēgtā izstādē, kas noritēja foruma "Armija —2016" laikā.

" Jau ir izveidoti šī apbruņojuma reālie paraugi, un tie ir pierādījuši savu efektivitāti. Tas ir pilnīgi jauns apbruņojuma veids, kuram nav analogu valstī un pat pasaulē," — atzīmēja pārstāvis, atbildot uz RIA Novosti korespondenta jautājumu.

Pēc OPK pārstāvja teiktā, jaunā ieroča īpatnība ir tāda, ka tas neitralizē pretinieka tehniku bez tradicionālo šāviņu pielietošanas, bet izmantojot vērsto enerģiju."Tā veic netiešo fizisko iedarbību uz lidmašīnu un bezpilota aparātu aprīkojumu un neitralizē ieročus," — teica aģentūras sarunbiedrs

Pēc temata

ASV karavīri nozaga no bāzes ieročus un internetā pārdeva tos uz Krieviju un Lietuvu
Jaunas ASV aviobumbas Eiropā: kā NATO ignorē miera līgumu
Mediji: Krievija un Ķīna vēlas padzīt ASV no savām robežām

Galvenie temati