14:43 19 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2064
  • RUB89.5913
Latvijā
Saņemt īso saiti
65

Vai Rīgas mērs Mārtiņš Stakis ir gatavs vakcinēties pret Covid-19, kā viņš attiecas pret sodiem par ierobežojumu pārkāpšanu, un kas pirmām kārtām rūp Rīgas domi.

RĪGA, 14. janvāris - Sputnik. Radio "Baltkom" ēterā Rīgas mērs Mārtiņš Staķis paziņoja, ka ir gatavs vakcinēties pret koronavīrusu jebkurā brīdī. Tā viņš atbildēja uz jautājumu par savu attieksmi pret vakcīnām.

Tāpat Staķis komentēja sodus, ko policija piemērojusi "komandanta stundas" pārkāpējiem. Mērs paziņoja, ka policisti izraksta sodus tikai tiem, kuri apzināti pārkāpj ierobežojumus.

Mērs uzsvēra, ka, ja cilvēks neuzvedas agresīvi, atvainojas un mierīgi dodas mājās, policisti viņam sankcijas nepiemēro.

Atgādinām, ka 8. janvāra naktī "komandanta stundas" laikā, īpaši apķērīgi izrādījās nevis Rīgas, bet Daugavpils iedzīvotāji, kuri nolēma izvest pastaigā suņa mulāžu, lai nepievērstu policistu uzmanību ierobežojumu pārkāpšanai. Taču nedarbs tika atklāts un apņēmīgiem daugavpilniekiem neizdevās izvairīties no nopietnas sarunas ar kārtības sargiem.

Tikmēr Rīgā varas iestādes ir norūpējušās par situāciju, kas izveidojās sociālajā jomā. Tā teica mērs Staķis.

Pēc viņa vārdiem, pandēmijas laikā sociālajos centros un pilsētas atskurbtuvēs katru dienu atved cilvēkus, no kuriem daudzi ir inficēti ar Covid-19.  Tādejādi nācās domāt par to, kā nodrošināt karantīnu šādiem cilvēkiem, lai apturētu koronavīrusa izplatīšanos.

Pēc temata

Tikai trešdaļa Latvijas iedzīvotāju piekristu vakcinēties pret Covid-19
Prēmija par pandēmiju: Covid-19 kā zelta lietus līst pār ierēdņiem
Latvija atļaus ieceļot no valstīm ar augstu Covid-19 saslimstību
Kāpēc Latvijas izredzes nodrošināt kolektīvo imunitāti pret Covid-19 nav lielas
Tagi:
koronavīruss, vakcinācija, vakcīna, Rīga

Galvenie temati