09:12 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Latvijā
Saņemt īso saiti
40

Ziemassvētku egles iedegšanas pasākuma laikā, kas norisinājās pagājušajās brīvdienās, Ventspils mērs Aivars Lembergs tika "pieķerts" sabiedriskajā vietā bez maskas, turklāt viņš sarunājās ar bērniem, smējās un neievēroja distanci.

RĪGA, 8. decembris — Sputnik. Latvijas policija uzsākusi administratīvo procesu pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu, kurš 28. novembra vakarā Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākuma laikā nav ievērojis Covid-19 ierobežojumus, raksta Jauns.lv, atsaucoties uz Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes pārstāvi Madāru Šeršņovu.

Kā ziņoja Šeršņova, par šo notikumu tiks veikta rūpīga pārbaude.

Iepriekš Sputnik rakstīja, ka Ventspils mēra vieglprātīgā uzvedība pilsētas Ziemassvētku egles iedegšanas ceremonijā sestdien, 28. novembrī, nepalika bez Latvijas Veselības ministrijas vadītājas Ilzes Viņķeles uzmanības.

Viņķele paziņoja, ka ar Covid-19 inficēto skaits pieaug un tas jau raisa uztraukumu. Šādā situācijā Lemberga prieki ir nepieļaujami, jo viņš ir amatpersona un, tieši pretēji, viņam ir jāliek saprast cilvēkiem, ka ierobežojošo pasākumu ievērošana ir obligāta. Tā vietā, kā izteicās ministre, Lembergs sarīkoja "tingel-tangeli". Tagad tas viss var izvērsties jaunos ierobežojošos pasākumos.

"Ja amatpersona vai pilsētas mērs taisa, es atvainojos, tingel-tangeli ar mērķi iepriecināt cilvēkus, tad ir uzreiz jāpasaka, ka šis iepriecinājums var nozīmēt ilgākus ierobežojumus," tolaik uzsvēra Viņķele.

Pēc temata

Draudi demokrātijai: ES apsūdz Krieviju par nepatiesām ziņām Covid-19 jautājumā
Kurš Latvijā slimo ar Covid-19 un kāpēc ierobežoja alkohola tirdzniecību
Veselības ministrija palielinājusi gultasvietu skaitu Covid-19 pacientiem
Pfizer informē par grūtībām Covid-19 paredzētās vakcīnas ražošanā
Tagi:
maska, policija, Aivars Lembergs, koronavīruss, Ventspils

Galvenie temati