20:50 22 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.2046
  • RUB91.3275
Latvijā
Saņemt īso saiti
31

Sabiedrības iniciatīvu portālā sākusies parakstu vākšana par bezmaksas sejas aizsargmasku nodrošināšanu visiem Latvijas iedzīvotājiem.

RĪGA, 8. novembris – Sputnik. Partijas "Jaunā saskaņa" loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv uzsācis parakstu vākšanu par bezmaksas sejas masku izdalīšanu visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Pēc Lejnieka-Puķes domām, tā kā valsts ieviesa obligātu sejas masku lietošanu publiskās vietās, kā arī sabiedriskajā transportā, varasiestādēm ir jāizdala visiem valsts iedzīvotājiem bezmaksas maskas.

Tādējādi, Latvijas iedzīvotājiem tiks samazināti Covid-19 draudi un viņi necietīs nopietnus zaudējumus.

Iepriekš Sputnik Latvija rakstīja, ka Latvijas varasiestādes grasās par brīvu izdalīt maskas maznodrošinātiem iedzīvotājiem. Tā, piemēram, kopš pirmdienas, 2. novembra, Tukuma novadā un Jelgavā atsevišķām iedzīvotāju kategorijām sāka izdalīt sejas aizsargmaskas par brīvu.

Arī Rīgas mērs Mārtiņš Staķis iepriekš paziņoja, ka trūcīgie galvaspilsētas iedzīvotāji tiks nodrošināti ar nepieciešamajiem individuālās aizsardzības līdzekļiem bez maksas.

Pēc temata

Specifiskas mutācijas: konstatētas tikai Latvijai raksturīgas Covid-19 komplikācijas
Valdības lēmums var līdz galam iznīcināt Latvijas kafejnīcas un restorānus
Bufetnieces amatam vairāk nekā 100 pretendentu: bistro īpašniece par katastrofu ēdināšanā
No Rīgas transporta katru dienu izsēdina piecdesmit cilvēkus bez sejas maskām
Tagi:
maska, Latvija

Galvenie temati