03:48 29 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Latvijā
Saņemt īso saiti
17

Pēc atgriešanās no Vācijas Latvijas prezidents būtu spiests ievērot divas nedēļas ilgu pašizolācijas režīmu.

RĪGA, 24. augusts — Sputnik. Valsts prezidents Egils Levits atlicis vizīti Vācijā, kas bija ieplānota nākamnedēļ, vēsta prezidenta kanceleja.

Aizvadītajā nedēļā Latvija iekļāva Vāciju un Lihtenšteinu valstu sarakstā, pēc kuru apmeklējuma nepieciešama 14 dienas ilga pašizolācija, pat ja tās šķērsotas tranzītā.

Dienu pirms tam prezidenta kanceleja informēja par Levita ieplānoto darba vizīti Vācijā un tikšanos ar valsts prezidentu Franku Valteru Štainmeieru.

Ņemot vērā Slimību profilakses un kontroles centra publicētos datus par Covid-19 izplatību Eiropas valstīs, Latvijas un Vācijas prezidentu pārstāvji vienojušies atlikt vizīti uz vēlāku laiku. Jaunais vizītes datums vēl tiks saskaņots.

Tāpat prezidents nolēmis neapmeklēt 8. septembrī Ekonomikas forumu Polijā, kur tāpat ir nelabvēlīga epidemioloģiskā situācija. Aizvadītajā nedēļā valstī fiksēts rekordliels saslimušo skaits – 903 cilvēki diennaktī. Atsevišķos Polijas rajonos no jauna ieviesta virkne iepriekš atcelto ierobežojumu, piemēram, obligāta aizsargmasku nēsāšana uz ielas.

Pēc temata

Latvijā pieaudzis Covid-19 inficēto skaits
Covid-19 pandēmija pasaulē beigsies: PVO pastāstīja, kad tas notiks
Viņķele par Covid-19: rudenī var atgriezt maskas, labāk nebraukt pat pie kaimiņiem
Kurš Latvijā pirmais saņems vakcīnu pret Covid-19
Tagi:
pandēmija, Polija, Vācija, Egils Levits

Galvenie temati