15:59 25 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1856
  • RUB90.6421
Latvijā
Saņemt īso saiti
22

No šīs nedēļas no Rīgas lidostas varēs doties uz 49 galamērķiem ar septiņu starptautisko pārvadātāju reisiem.

RĪGA, 17. jūlijs – Sputnik. Polijas aviokompānija LOT Polish Airlines no 16. jūlija atjaunoja lidojumus no lidostas "Rīga", liecina informācija lidostas mājaslapā.

Ar šīs aviokompānijas lidmašīnām četras reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās, piektdienās un svētdienās – no Rīgas varēs doties uz Polijas galvaspilsētu Varšavu.

Kopumā no šīs nedēļas no Rīgas lidostas var aizbraukt uz 49 galamērķiem. Reisus piedāvā aviokompānijas Ryanair, Wizz Air, airBaltic, Lufthansa, Finnair, Norwegian un LOT.

Lidosta atgādina, ka plānojot braucienu pasažieriem ir jāizlasa informācija par lidostas un aviokompānijas epidemioloģiskās drošības prasībām, kā arī par ierobežojumiem galamērķa valstī.

Eiropas Savienības valstu padome ieteica pakāpeniski atcelt ierobežojumus braucieniem uz ES, saskaņojot valstu sarakstu, kurām robežas var sākt atvērt no 1. jūlija. Valstis,  kurām piedāvāts atcelt braucienu ierobežojumus, ir 14: tā ir Alžīrija, Austrālija, Kanāda, Gruzija, Japāna, Melnkalne, Maroka, Jaunzēlande, Ruanda, Serbija, Dienvidkoreja, Taizeme, Tunisija, Urugvaja. Ķīna var kļūt par 15. valsti sarakstā, taču ar nosacījumu, ka tiek apstiprināta robežu atvēršana ES rezidentiem.

Turklāt Andoras, Monako, Sanmarīno un Vatikāna iedzīvotājiem jābūt izskatītiem kā ES rezidentiem pielietojot šo rekomendāciju.

Ar Šengenu asociētās Islande, Lihtenšteina, Norvēģija, Šveice pievienojās ES rekomendācijai par robežu atvēršanu no 1. jūlija.

Pēc temata

Neļauj vīrusam ceļot: Rīgas lidosta atsāk darbu
"Aeroflot" plāno no 1. augusta atsākt reisus uz Rīgu
Tagi:
pasažieru pārvadājumi, lidosta Rīga

Galvenie temati