03:14 14 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1329
  • RUB80.1470
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (578)
24

Latvijas Aizsardzības ministrijā paziņoja par līguma noslēgšanu par respiratoru ražošanu aptuveni 70 tūkstošu eiro vērtībā.

RĪGA, 25. maijs – Sputnik. Līgumu par respiratoru uzšūšanu Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs noslēdzis ar uzņēmumu "Tavol", vēsta Bb.lv.

Šūšanas uzņēmumam "Tavol" ir jāuzšuj respiratori ar FFP2 aizsardzības līmeni un ar vārstu 69 665 eiro vērtībā, paziņoja Latvijas Aizsardzības ministrijā. Aizsarglīdzekļi tik nosūtīti valsts iestādēm.

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem, uzņēmums "Tavol" pieder kādai Tatjanai Afanasjevai. 2018. gadā kompānijas apgrozījums sastādīja 435 796 eiro, savukārt peļņa – 24 375 eiro.

Atgādināsim, ka Latvijas Ekonomikas ministrijā jau aprīļa sākumā bija nolemts piešķirta Latvijas uzņēmumiem 200 tūkstošus eiro sejas masku un citu aizsarglīdzekļu ražošanas vienkāršošanai.

Tika ziņots, ka Latvija sagaida vietējā ražojuma sejas masku ienākšanu tirgū maija beigās. Problēmas bija tika ar preču sertifikāciju.

Pieci-seši Latvijas uzņēmumi gaidīja sertifikāciju no ārzemju laboratorijām, kuras bija pārāk noslogotas un nevarēja sniegt šo pakalpojumu.

Atgādināsim, ka no 12. maija Latvijā ir ieviests obligāts sejas masku režīms sabiedriskā transporta pasažieriem.

Ārkārtējās situācijas režīms, kurš tika ieviests ar mērķi novērst koronavīrusa izplatību, tika pagarināts līdz 9. jūnijam.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (578)

Pēc temata

Latvijā ar Covid-19 inficētos izsekos ar viedtālruņa lietotnes palīdzību
Covid-19 analīžu nodošanas punkti maina atrašanās vietu: kur būs jāvēršas turpmāk
Lietuvas medicīnas zinātņu doktors: vakcīna pret masalām var palīdzēt pret Covid-19
Zinātnieki aprēķinājuši Covid-19 pandēmijas beigu datumu
Tagi:
koronavīruss

Galvenie temati