11:32 10 Maijs 2021
Tiešraide
  • USD1.2059
  • RUB89.4671
  • RUB89.4671
Latvijā
Saņemt īso saiti
22

Neievēro distanci un pārkāpj pulcēšanās ierobežojumus; visvairāk pārkāpumu reģistrēts Latgalē.

RĪGA, 21. aprīlis – Sputnik. Divpadsmit lietas par ārkārtējās situācijas noteikumu pārkāpumiem Latvijā ir iesāktas pēdējās diennakts laikā, raksta Press.lv. Visvairāk pārkāpēju reģistrēts Latgalē.

Kopumā diennakts laikā tika veiktas 1 488 pārbaudes. Visizplatītākais pārkāpums ir divu metru distances neievērošana, kā arī cilvēku pulcēšanās ierobežojumu neievērošana.

Šāda veida pārkāpumi ārkārtējās situācijas apstākļos paredz nauda sodu no 10 līdz 2000 eiro privātpersonām un no 140 līdz 5000 eiro juridiskām personām.

Policija aicina nopietni izturēties pret ārkārtējās situācijas prasībām, jo tie ir ieviesti iedzīvotāju veselības un drošības nodrošināšanas nolūkos.

Atgādināsim, ka lēmumu izsludināt valstī ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijas valdība pieņēma 13. martā. Pēcāk ārkārtējo situāciju pagarināja līdz 12. maijam. Ārkārtējās situācijas laikā ir ieviesta virkne ierobežojumu un aizliegumu. Latvijas iedzīvotāji joprojām drīkst iziet ārā bez ierobežojumiem, taču viņiem ir jāievēro sociālās distancēšanās noteikumi.

Pēc temata

Apturēt koronavīrusu: policija braukās apkārt Rīgai un meklēs pārkāpējus
Policija šokā: iedzīvotāji spļauj virsū policistiem un saka, ka slimo ar koronavīrusu
Tagi:
Latvijas policija, Latvija, koronavīruss

Galvenie temati