23:00 02 Jūnijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1174
  • RUB76.8001
Latvijā
Saņemt īso saiti
52

Lai dotos ārzemju komandējumā, Latvijas uzņēmumu darbiniekiem ir nepieciešams saņemt speciālu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atļauju.

RĪGA, 7. aprīlis – Sputnik. Latvijas satiksmes ministrs Tālis Linkaits ir izsniedzis atļauju četriem starptautiskiem prāmju reisiem uz Vāciju un Zviedriju. Tos varēs izmantot uzņēmumu darbinieki, kuriem ir nepieciešams doties ārzemju komandējumā. Raisi no Latvijas notiks 8., 9. un 10. aprīlī, prāmis no Zviedrijas uz Latviju izbrauks 13. aprīlī, tiek ziņots Satiksmes ministrijas mājaslapā.

Astotajā aprīlī, plkst. 23:59 Stena Line prāmis aties no Ventspils un pienāks Nīneshamnā, Zviedrijā, plkst. 7:30. Nākamajā dienā prāmis aties no Ventspils plkst. 10:00 un ieradīsies Zviedrijā plkst. 17:30.

Desmitajā aprīlī, plkst. 10:00 prāmis aties no Liepājas un ieradīsies nākamajā dienā Trāvemindē plkst. 12:00.

Plkst. 8:30, 13. aprīlī, no Nīneshamnas uz Ventspili dosies prāmis ar darbiniekiem, kuriem ir jāatbrauc uz Latviju no ārzemēm. Tas ieradīsies Latvijā 13. aprīlī, plkst. 19:00.

Iepriekš Sputnik Latvija ziņoja, ka Ministru kabinets 2. aprīlī apstiprināja grozījumus valdības rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, liekot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) sniegt atbalstu uzņēmējiem, kuriem ir jāieved Latvijā vai, tieši pretēji, jānosūta savi darbinieki darbam citās Eiropas Savienības dalībvalstīs, vai kuriem ir jāpiesaista ārzemju darbinieki Latvijā.

LIAA koordinē šo darbinieku iekļaušanu Satiksmes ministrijas atļauto reisu pasažieru sarakstos.

Lai iesniegtu pieteikumu atļaujai doties komandējumā, ir jāaizpilda anketa LIAA mājaslapā.

Pasažieriem, kuri šādā veidā ieceļos Latvijā, arī būs jāievēro prasība par 14 dienu pašizolāciju.

Pēc temata

Latvijā atgriežas pēdējie repatrianti
Satiksmes ministrs prognozēja, kad Latvija atvērs robežas
Ar pasažieriem sazināsies personīgi: airBaltic līdz 31. oktobrim atceļ pusi reisu
Tagi:
koronavīruss, Latvija

Galvenie temati