20:28 01 Decembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1968
  • RUB90.7837
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (760)
23

Satiksmes ministrija aicina iespēju robežās atteikties no mikroautobusiem pasažieru pārvadājumiem.

RĪGA, 2. aprīlis - Sputnik. Uzņēmums "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) atcēlusi visus minibusu un ekspresbusu reisus uz līdz ārkārtējās situācijas atcelšanas  brīdim, vēsta uzņēmums.

Iepriekš Satiksmes ministrija publicēja rīkojumu ar aicinājumu iespēju robežās atteikties no mikroautobusiem pasažieru pārvadājumiem ar mērķi nodrošināt sociālās distances ievērošanu.

Bez tam katru dienu uzņēmuma darbinieki informēja, ka pasažieri nepilda drošības noteikumus un neievēro distanci.

Uzņēmums atzīmēja, ka tā rīcībā ir tikai tie paši nevēlamie mikroautobusi, tāpēc reisu atcelšana līdz ārkārtas stāvokļa beigām ir vienīgā iespēja izpildīt iepriekšminēto rīkojumu.

No šodienas slēgti visi maršruti, arī tie, kuri strādāja līdz šim brīdim (203., 204., 209., 214., 233., 263., 271., 300.). Daļa vadītāju jau palaisti atvaļinājumā, pēc tam viņus gaida dīkstāve. Tas pats attiecas arī uz citiem darbiniekiem, kuri pagaidām vēl dodas uz darbu. Domājams, uzņēmuma pakalpojumi atsāksies pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas.

Iepriekš uzņēmums "Rīgas satiksme" atcēla daļu sabiedriskā transporta reisu, taču pēc epidemiologu negatīvā vērtējuma atsāka to darbu – izrādījās, ka rezultātā cilvēku skaits katrā autobusā un trolejbusā pieaudzis. Tāpat galvaspilsētas transportā patlaban atcelta lielākā daļa atlaižu brauciena maksai.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (760)

Pēc temata

Jūtos vainīgs: pacients ar koronavīrusu no Rēzeknes pastāstīja par sevi
Rīgā uz laiku atceļ braukšanas atvieglojumus sabiedriskajā transportā
Tagi:
Rīga, sabiedriskais transports, koronavīruss

Galvenie temati