07:53 08 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1290
  • RUB80.8888
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (566)
58

Saskaņā ar aktuālākajiem datiem, ar Covid-19 vīrusu Latvijā saslimuši 124 cilvēki 25 pašvaldībās: visvairāk saslimušo joprojām ir Rīgā.

RĪGA, 22. marts – Sputnik. Covid-19 vīruss ir atklāts 25 Latvijas pašvaldību iedzīvotājiem, raksta jauns.lv ar atsauci uz Slimību profilakses un kontroles centru.

Tiek ziņots, ka saslimšanas gadījumi ir atklāti Rīgā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Grobiņas novadā, Olaines novadā, Vecumnieku novadā, Kuldīgas novadā, Ventspils novadā, Babītes novadā, Mārupes novadā, Ozolnieku novadā, Ķekavas novadā, Salaspils novadā, Stopiņu novadā, Garkalnes novadā, Sējas novadā, Krimuldas novadā, Siguldas novadā, Cēsu novadā, Smiltenes novadā un Ogres novadā.

Visvairāk saslimušo ir Latvijas galvaspilsētā. Seši gadījumi ir reģistrēti Jūrmalas teritorijā, pārējās pašvaldībās saslimušo skaits nepārsniedz piecus cilvēkus.

Kā jau iepriekš rakstīja Sputnik Latvija, vakar Latvijā tika atklāti 13 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, kopējās saslimušo skaits sasniedza 124 cilvēkus.

Latvijas Veselības ministrijas galvenais infektoloģijas speciālists Uga Dumpis iepriekš brīdināja, ka cilvēki, kas ir inficējušies ar COVID-19, jau ir sākuši inficēt viens otru. Pēc viņa domām, tuvākajā laikā saslimušo skaits pieaugs.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (566)

Pēc temata

Domino efekts: krīze koronavīrusa pandēmijas dēļ pakāpeniski skars visas nozares
Nav sludinājumu krievu valodā, tūristu, darba: Lindermans par ārkārtas stāvokli Latvijā
Politologs: cīņā pret koronavīrusu Ķīna Baltijas valstīm palīdzējusi vairāk, nekā ES
Nosauktas slimības, kuras veicina koronavīrusa saslimšanas bīstamību
Tagi:
koronavīruss, Latvija

Galvenie temati