08:15 08 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1290
  • RUB80.8888
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (566)
36

Pēdējās diennakts laikā ar koronavīrusu saslimušo skaits ir palielināsies visās Baltijas valstīs, pagaidām vislielākais gadījumu skaits ir Igaunijā.

RĪGA, 11. marts – Sputnik. Latvijā ir apstiprināti vēl divi inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusu COVID-19, vēsta Latvijas Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Aizritējušās diennakts laikā tika izmeklēti 17 Latvijas iedzīvotāji, divos gadījumos analīze deva pozitīvu rezultātu. Abi inficētie atgriezās no kalnu slēpošanas kūrorta Itālijā.

Kopumā Latvijā ar koronavīrusu ir saslimuši 10 cilvēki. Visi saslimušie inficējās Itālijas ziemeļos.

Latvijas ĀM ieteica iedzīvotājiem bez nepieciešamības neapmeklēt 27 pasaules valstis, lidsabiedrība airBaltic samazināja vai apturēja reisus uz dažādām valstīm.

Lietuvā diagnosticējusī vēl divus inficēšanās gadījumus ar jauno koronavīrusu, vēsta Sputnik Lietuva.

Tādējādi, saslimušo skaits valstī palielinājies līdz trim. Pirms tam bija zināms par vienu saslimušo Šauļu iedzīvotāju, kura inficējās Veronā, Itālijā.

Vakar COVID-19 diagnosticēja trim Tallinas iedzīvotājiem, divi no kuriem atgriezās no Itālijas ziemeļiem, bet viens – no Francijas. Kopš 31. janvāra Igaunijā ir veikti 350 koronavīrusa testi, no kuriem 13 izrādījušies pozitīvi.

Pasaulē ar jauno koronavīrusu COVID-19 inficējušies jau vairāk nekā 121 tūkstotis cilvēku, miruši vairāk nekā 4300 cilvēku, lielākā daļa atveseļojās.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (566)

Pēc temata

Durvis veras ciet: koronavīrusa dēļ iedzīvotāji lūgti neapmeklēt 27 valstis
Itālijas cietumos izcēlušies protesti koronavīrusa dēļ
Mediji: koronavīrusa infekcijas gadījumu skaits ASV pārsniedzis 500
Vai smadzenes viņiem ir? Tallinā notika diskotēka par spīti koronavīrusam
Tagi:
Latvija, koronavīruss

Galvenie temati