04:29 16 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1444
  • RUB81.0468
Latvijā
Saņemt īso saiti
58

Valsts drošības dienesta operatīvās darbības notikušas kompānijas ofisā Rīgā. VDD atteikusies sniegt komentārus par pašreizējo situāciju.

RĪGA, 5. februāris – Sputnik. Latvijas Valsts drošības dienests (VDD) otrdienas vakarā veikusi operatīvās darbības uzņēmuma "Baltijas Mediju alianse" telpās. Uzņēmums nodarbojas ar "Krievijas Pirmā kanāla" un "REN TV" programmu retranslāciju Baltijas valstīs, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Latvijas televīzijas sniegto informāciju.

LTV rīcībā esošā informācija liecina, ka kratīšana notikusi kompānijas ofisā Ģertrūdes ielā Rīgā. VDD nesniedz komentārus par pašreizējo situāciju.

Uzņēmumu "Baltijas Mediju Alianse" veido "Pirmais Baltijas kanāls", kas retranslē "Krievijas Pirmā kanāla" programmas, reklāmas aģentūra "Pirmais Baltijas mūzikas kanāls", reklāmas un mediju aģentūra "Ren TV Baltic", televīzijas kanālu distributors "Tem LV" un izdevniecība "Print Media", kā arī avīzes "MK Latvija" un "MK Estoņija" un to interneta versijas. Kopumā "Baltijas Mediju Alianse" ietver 25 televīzijas kanālus Baltijā, turklāt uzņēmums gatavo vietējās televīzijas ziņas Latvijai un Igaunijai.

Pēc temata

Krievijas vēstniecība Latvijā izsmēja jauno sodu par "Rossija 24" retranslāciju
Latvija visur saskata draudus – Ukrainai: par ko bloķēja portālu Baltnews
NA saskatījusi visatļautību un draudus svētkos par godu Rīgas atbrīvošanai no nacistiem
Latvijā aizliedza deviņus Krievijas telekanālus

Galvenie temati