15:14 05 Aprīlis 2020
Tiešraide
  • USD1.0785
  • RUB82.8075
Latvijā
Saņemt īso saiti
36

Krišjāņa Kariņa valdība ir stabila, tai ir vairākums Saeimā, konstatēja koalīcijas pārstāvji.

RĪGA, 22. janvāris — Sputnik. Šonedēļ, 23. janvārī apritēs gads kopš Krišjāņa Kariņa ("Jaunā Vienotība") valdības darba sākuma, raksta Tvnet.

Valdošā koalīcija pēc pirmā darba gada jūtas spēcīga un par savu uzdevumu uzskata nodokļu sistēmas uzlabojumus, pastāstīja koalīcijas partiju pārstāvji pēc sadarbības padomes sēdes.

Kariņš atgādināja žurnālistiem, ka pirms gada viņa valdība nospraudusi konkrētus mērķus sabiedrības labklājības celšanai. Gada laikā koalīcija vienojusies ne tikai par mērķiem, bet arī par konkrētiem likumu grozījumiem, piemēram, par tā saucamo finanšu sistēmas kapitālremontu.

Viņš piezīmēja, ka finiša taisnē izgājusi arī administratīvi teritoriālā reforma, – pēc premjera domām, tā vajadzīga, lai īstenotu reformas izglītības un veselības aprūpes sistēmās.

Premjers iezīmēja arī nākamo gadu uzdevumus, tostarp – izmaiņas nodokļu sistēmā.

Politiķis norādīja, ka pieci politiskie spēki ir pilni apņēmības turpināt darbu un gatavi uzklausīt konstruktīvu kritiku, piebilda, ka valdība ir stabila un tai ir vairākums Saeimā.

Kariņam pievienojās arī citu valdībā strādājošo politisko spēku pārstāvji. Piemēram, Jaunās konservatīvās partijas līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns uzskata, ka valdības darbs ir "iespaidīgs", savukārt KPV LV pārstāvis Atis Zakatistovs paziņoja, ka viņa pārstāvētais politiskais spēks priecājas par iespēju turpināt darbu šajā valdībā.

Pēc temata

Ekonomiste: Latvija nozāģējusi zaru, uz kura pati sēdēja, taču Kariņš ir gandarīts
Mēs esam izdarījuši visu iespējamo: Kariņš izteicās par banku sistēmas reformu
Mēs neesam tik nabadzīgi: Kariņš par to, kāpēc vairs nebūs miljarda eiro no ES
Kariņš apsolījis iedzīvotājiem nesāpīgu nodokļu palielināšanu

Galvenie temati