06:16 17 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Latvijā
Saņemt īso saiti
88

Jau zināma Latvijas blogere Jana Bruka nolēma pakaitināt nacionālistiski noskaņotos latviešus, un pie reizes, acīmredzot, arī Latvijas ĀM un VDD, publicējot bezkaunīgu fotosesiju no Timati koncerta Rīgā.

RĪGA, 23. novembris – Sputnik. Latvijas blogere Jana Bruka, kura jau ir kļuvusi zināma sabiedrībai ar savu pastaigu pa Rīgu apakšveļā un vannas dvielī, kā arī ar kailo fotosesiju ar Latvijas karogu, nolēma kārtējo reizi izprovocēt sabiedrību.

Ceturtdien, 21. novembrī, Krievijas reperis Timati uzstājās Rīgā ar solo koncertu. Pirms koncerta "Arēnā Rīga", kurš notika vakarā, pazīstamais skatuves mākslinieks paviesojās tirdzniecības centrā "Alfa", kur atrodas veikals Black Star Wear ar viņa skandalozo apģērbu līniju, kura tapusi sadarbībā ar KF Aizsardzības ministriju.

Блогер Яна Брук в торговом центре Alfa в Риге
Instagram / Яна Брук
Blogere Jana Bruka tirdzniecības centrā "Alfa" Rīgā

Reperim sekoja līdzi viņa uzticamie fani, kuru vidū izrādījās arī blogere Jana Bruka. Nepietiek jau ar to, ka viņa sekoja līdzi izpildītājam, pret kuru Latvijā teju ieviesa sankcijas viņa veikala dēļ, līdzīgi Grigorijam Ļepsam, viņa vēl uzvilka t-kreklu ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina portretu.

Atgādināsim, ka pirms repera Timati koncerta pats Latvijas iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens aicināja viņu cienīt Latviju un izdarīt pareizus secinājumus, atceroties par sankcijām par "Krievijas agresijas" propagandēšanu. Un, protams, jebkurā brīdī, ar vienu rakstāmspalvas mājienu viņa likteni attiecībā uz braucieniem uz Latviju var izlemt arī valsts ĀM.

Taču blogere Jana Bruka, kurai, starp citu, ir vairāk nekā 80 tūkstoši sekotāju, acīmredzot, nolēma novirzīt visas liesmas uz sevi. Latvijas ĀM vadītājs Edgar Rinkēvičs taču neiekļaus melnajā sarakstā arī viņu? Un meitene savos Instagram stāstos publiskoja fotogrāfiju sēriju, kur viņa izmisīgi izklaidējas Timati koncertā t-kreklā ar Krievijas līdera attēlu.

Блогер Яна Брук на концерте Тимати в Риге
Instagram / Яна Брук
Blogere Jana Bruka Timati koncertā Rīgā

Pēc temata

Stilīgie draudi: Timati un KF Aizsardzības ministrijas sadarbība nobiedēja specdienestu
Latvijas iedzīvotāji ģērbušies Krievijas armijas stilā, lai satiktos ar Timati
Latvijā palielinās sodu par karoga nepareizu izgatavošanu un izplatīšanu
No apģērba – tikai Latvijas karogs: populāra blogere piedalās provokatīvā fotosesijā

Galvenie temati