18:43 07 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1290
  • RUB80.8888
Latvijā
Saņemt īso saiti
30

Latvijas labākie šefpavāri aicina atzīmēt mācību gada sākumu un palīdzēt maznodrošinātām ģimenēm ar sagatavošanos skolai.

RĪGA, 2. septembris – Sputnik. Pirmdien, 2. septembrī, visā Latvijā norisinās akcija "Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu", vēsta labdarības organizācija "SOS Bērnu ciemati".

Visiem gribētājiem tiek piedāvāts pavakariņot un izdarīt labu lietu – 10% no restorānu ienākumiem tiks nodoti organizācijas "SOS Bērnu ciemati" kontā, lai atbalstītu maznodrošinātus bērnus un iepirktu visu nepieciešamo mācību uzsākšanai.

Organizatori cer savākt 20 tūkstošus eiro. Kopumā projektā piedalās 128 restorāni un kafejnīcas visā valstī. Tuvāko iespējams atrast kartē.

Labdarības namiņš Laima
Orkla Confectionery & Snacks Latvija / Jana Klavinska

Šāda akcija Latvijā tiek rīkota kopš 2015. gada.

Organizācija "SOS Bērnu ciemati" atbalsta bērnus, kuri palikuši bez vecākiem. Visbiežāk tie ir tā dēvētie sociālie bāreņi – viņu vecāki ir dzīvi, taču tiem ir atņemtas vecāku tiesības. Organizācijas darbinieki speciālos ciematos cenšas radīt šiem bērniem labvēlīgus un drošus apstākļus.

"SOS Bērnu ciemati" ir starptautisks projekts, kurš radies Austrijā pirms gandrīz 70 gadiem. Latvijā organizācija parādījās pirms 21 gada, šodien tā sadarbojas ar 25 pašvaldībām.

Pēc temata

Dāvanas un labi darbi: atklāts labdarības tirdziņš Rīgas domē
"Paēdušai Latvijai" palīdzēs trūkumcietējiem: "Rimi" labdarības akcija
Vieta, kur dzīvo bērnu sapņi: arī šogad durvis vaļā ver labdarības namiņš "Laima"
Produktus ar beigušos derīguma termiņu atļauts nodot labdarībai

Galvenie temati