01:53 24 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1692
  • RUB89.7875
Latvijā
Saņemt īso saiti
46

Konfiscētās narkotikas nav īpaši izplatītas Latvijā un acīmredzot tika paredzētas pārdošanai Krievijā.

RĪGA, 13. jūnijs – Sputnik. Valsts policija atklājusi noziedzīgu grupējumu, kura ieveda Latvijas teritorijā narkotikas, lai pēc tam nogādātu tās uz Krieviju, vēsta LSM.lv.

Janvārī likumsargu redzeslokā nonāca noziedzīga grupa, kura nodarbojās ar narkotisko vielu transportēšanu no Rietumeiropas valstīm uz Latviju. Pēc Valsts policijas pārstāvja Sanda Radziņa sacītā, narkotikas nonāca Latvijā slēptuvēs, kuras tika ierīkotas vieglās mašīnās.

Maijā RKP "Grebņeva" policisti aizturēja Krievijas pilsoni, un atklāja viņas mašīnas slēptuvē 33 kg hašiša. Tajā pašā dienā aizturēja arī divus citus grupējuma dalībniekus – Latvijas iedzīvotājus.

"Slēpņi bija izveidoti tā, lai, veicot uz ceļiem parastu pārbaudi vai muitas kontroles postenī, bez padziļinātas pārbaudes tos nevarētu atrast," pastāstīja Radziņš.

Noliktavās Rīgā un Latgalē konfiscēja narkotikas, kuru tirgus vērtība vērtējama 11,3 miljonu eiro apmērā. Policija norāda, ka konfiscētās narkotikas Latvijā nav sevišķi izplatītas. Acīmredzot tās tika paredzētas pārdošanai Krievijā.

"Izņemts 316 kilogrami hašiša, 125 kilogrami mefedrona, 20 kilogrami MDMA tablešu," paziņoja policijas pārstāvis.

Praktiski mēnesi policija nav ziņojusi sabiedrībai par notikušo, jo bija jāveic visi nepieciešamie izmeklēšanas procesi un jāpārliecinās, ka turpmākai lietas virzībai nekas netraucēs.

Pēc temata

Lietuvā aizturēta narkotiku krava no Latvijas pusmiljona eiro vērtībā
Igaunis centās izvest no Latvijas kilogramu kokaīna
Latvijas Muitas dienests Krievijas pilsonim konfiscēja gandrīz 90 kilogramus hašiša
Bez liekām runām: ar konfiscēto kokaīnu saistītos noziedzniekus var nošaut

Galvenie temati