22:00 27 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Latvijā
Saņemt īso saiti
119

Satuvināšanās ar Krieviju atbalstītāju skaits Latvijā ir vien nedaudz mazāks, nekā to cilvēku skaits, kas vēlas Eiropas integrācijas padziļināšanos un turpmāku nacionālās suverenitātes samazināšanos.

RĪGA, 6. maijs – Sputnik. Latvijas sabiedrība nav vienota viedokļa valsts ārpolitiskās orientācijas jautājumā, liecina pētījumu centra SKDS aptauja.

To cilvēku daļa, kuri atbalsta eiroatlantiskās integrācijas padziļināšanos un nacionālās suverenitātes samazināšanos, vien nedaudz pārsniedz satuvināšanās ar Krieviju atbalstītāju skaitu.

Rezultātus publicēja centra direktors Arnis Kaktiņš savā Twitter mikroblogā.

"Jautājumā par vēlamāko Latvijas ārpolitisko orientāciju iedzīvotāji ir sašķelti. 36% domā, ka jābūt pašiem par sevi – ne uz ko nebūtu jāorientējas. 27% balso pat tālāku un dziļāku integrāciju ES, bet 24% uzskata, ka labāk būtu veidot ciešāku sadarbību un draudzību ar Krieviju," uzrakstīja Kaktiņš.

​Kā jau rakstīja Sputnik Latvija, ārvalstu vadītāju vidū, kuru viedoklis Latvijas iedzīvotājiem krīzes situācijā būtu svarīgs, līderpozīcijas ieņem Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Pēc temata

Krievijas ĀM pastāstīja par Rietumu galveno mērķi attiecībā pret Maskavu
ASV pārliecina, ka Krievija gūs labumus no kaimiņattiecībām ar Baltiju, bet muļķu nav
Labs biznesa projekts: 15 gadu laikā NATO izsūknējusi no Latvijas 5 miljardus eiro

Galvenie temati