23:56 17 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Latvijā
Saņemt īso saiti
60

Viens no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadītājiem it kā esot aizpildījis privāto automobili ar dienesta degvielu.

RĪGA, 25. marts – Sputnik. Bijušais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vadītāja vietnieks Ints Sēlis tiek apsūdzēts valstij piederošās degvielas zādzībā 151 eiro vērtībā, vēsta LSM.lv.

Sēli aizturēja IeM Iekšējās drošības birojs (IDB) pērnā gada septembrī sakarā ar aizdomām par nelikumīgu naudas līdzekļu piesavināšanos mazos apmēros, kā arī ar negodprātīgu savu pienākumu izpildi.

IDB paziņoja, ka Sēlis, nelikumīgi izmantojot dienesta degvielas karti, vairākkārt aizpildījis privātā automobiļa bāku, kā arī savtīgos nolūkos īstenoja dienesta krāpšanos, norādot dokumentos viltus ziņas par dienesta transportlīdzekļu degvielas uzpildīšanu.

Nesen prokuratūra iesniedza lietu Rīgas Pārdaugavas tiesai, kurā Sēlim izvirzīta apsūdzība atbilstoši diviem Krimināllikuma pantiem – zādzība nelielā apmērā un dienesta krāpšanās, paziņoja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska. Zaudējumu apmērs bijušā VUGD priekšnieka vietnieka darbību rezultātā sastāda 151,97 eiro.

Taču apsūdzētais savu vainu neatzīst.

Pirms viņa lietas nodošanas prokuratūrai ar tās izmeklēšanu nodarbojās Iekšējās drošības birojs (IDB), savukārt VUGD iesāka disciplinārā pārkāpuma lietu, kuras rezultātā Sēlis šī gada janvārī tika atstādināts no amata.

Pēc temata

Jau trīs gadus Rīgas domei neizdodas tikt vaļā no Vitālija Reinbaha
KNAB meklē korupciju EP deputātu kandidātu kampaņās
Par korupciju no amata atstādināts Lietuvas nodokļu dienesta vadītājs
Bijušo NMPD dienesta vadītāju apsūdz vairāk nekā miljons eiro zādzībā

Galvenie temati