22:47 26 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1819
  • RUB90.2935
Latvijā
Saņemt īso saiti
113

Aldis Gobzems nav apbēdināts ar izslēgšanu no KPV LV frakcijas un grasās veidot jaunu tautas kustību.

RĪGA, 7. februāris – Sputnik. Trešdien, 6. februārī, KPV LV frakcija kļuva par vienu locekli mazāka – no tās tika izslēgts Aldis Gobzems. Divas dienas iepriekš, 4. februārī, ar balsu vairākumu viņu izslēdza no partijas.

Tagad jau bijušie frakcijas kolēģi pārmet Gobzemam, ka viņš kaitējis KPV LV reputācijai un centās izveidot savu politisko spēku, turpinot saglabāt vietu frakcijā.

Pats Aldis Gobzems lēmumu vērtē pozitīvā redzējumā, raksta Skaties.lv.

"Es esmu pozitīvi uzlādēts, un skaidrs, ka mēs kopā ar cilvēkiem, kas mani ir uzrunājuši un kas ir atsaukušies, izveidosim jaudīgu un konkurētspējīgu tautas veidojumu, kas pārtaps pietiekami nopietnā kustībā," norādīja Gobzems.

"Varbūt viņiem ar Šlesera kungu tiešām labāk savu veidojumu tur veidot.

Gobzema kungs patiešām nodarbojās ar destrukciju. Manuprāt, vienīgais, ko viņš gribēja izdarīt, bija valdībā ievilkt ZZS un "Saskaņu"," paziņoja KPV LV līderis Artuss Kaimiņš.

Par Gobzema izslēgšanu nobalsoja deviņi deputāti, pieci balsoja pret, viens deputāts balsojumā nolēma nepiedalīties.

Turpmāk Aldis Gobzems strādās kā neatkarīgs deputāts.

Kā jau rakstīja Sputnik Latvija, konflikts iekš KPV LV saasinājās, kad pieci frakcijas locekļi, tostarp bijušo premjera kandidātu Gobzemu, atteicās atbalstīt Krišjāņa Kariņa valdību. Beigās partija izrādījās vienlaikus gan koalīcijā, gan opozīcijā.

Kā Sputnik pastāstīja politologs Juris Rozenvalds, partijai var būt izdevīga šāda dualitāte, jo tā ļaus vienlaikus atbalstīt un distancēties no nepopulāriem koalīcijas lēmumiem.

Pēc temata

Latviešu politiķis uzskata, ka valstī nav ārpolitikas
Rūdolfs piedāvāja 100 tūkstošus eiro: Gobzems liecināja KNAB

Galvenie temati