02:46 27 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.0975
  • RUB77.7494
Latvijā
Saņemt īso saiti
25

Vakar Kārlis Šadurskis pēdējo reizi piedalījās esošā sastāva valdības sēdē, šodien viņš ieņems savu vietu Eiroparlamentā.

RĪGA, 28. novembris – Sputnik. Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis atstāja savu amatu un devās strādāt Eiroparlamentā, vēsta Nra.lv.

Ministru Kabinets apstiprināja, ka otrdien, 27. novembrī, Izglītības ministrijas vadītājs pēdējo reizi piedalījās esošā valdības sastāva sēdē.

Šadurskis uzsvēra, ka tika paveikts "milzīgs darbs", kad valdība atbalstīja jauno sākumizglītības standartu un augstākās izglītības iestāžu uzņemšanas noteikumus.

Jau šodien, 28. novembrī, Šadurskis dodas uz Briseli, kur ķersies klāt Eiroparlamenta deputāta pienākumu izpildīšanai.

Šadurskis, kurš ir partijas "Jaunā Vienotība" loceklis, ieņems EP vietu, kuru atbrīvojis Artis Pabriks.

Pabriks, kļūstot par politiskās apvienības "Attīstībai/Par!" premjerministra amata kandidātu un 13. Saeimas deputātu, bija spiests atstāt Eiroparlamenta deputāta amatu, kurā viņš tika ievēlēts pēc partijas "Vienotība" saraksta.

Iepriekš Šadurskis paziņoja, ka Izglītības ministrija ir viņa galvenā prioritāte.

Kārļa Šadurska vadībā Latvijas Izglītības ministrija iesāka izglītības reformu, kuras ietvaros tiek gatavots jauns saturs, struktūra un metodoloģija.

Šī reforma, neskaitot pārējo, faktiski iekļauj sevī mācību atcelšanu nacionālo mazākumtautību valodās un skolu kopējā skaita samazināšanu Latvijā.

Pēc temata

Šadurskis pastāstījis, kā Latvijā var "apglabāt" karjeru
Mācās trijatā: vairākās Latvijas skolās 10. klasē mācās tikai trīs pusaudži
Šadurskis sadusmojies uz viltus ziņu izplatītājiem par latviešu literatūru

Galvenie temati