14:31 25 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0818
  • RUB70.6675
Latvijā
Saņemt īso saiti
Izglītība latviešu valodā - latviskuma stiprināšana vai fašisms? (130)
88

Krievijas amatpersonas "var inspicēt Tambovas vai citu Krievijas guberņu", taču Latvijā nekādas šāda veida darbības pieļautas netiks, paziņoja Edgars Rinkēvičs.

RĪGA, 2. jūnijs – Sputnik. Latvijas Ārlietu ministrijas vadītājs Edgars Rinkēvičs paziņoja, ka Krievijas ierēdņi var nodarboties ar pārbaudēm savā valstī, savukārt Latvijā šādas darbības ir nepieļaujamas, vēsta rus.tvnet.lv.

ĀM vadītājs komentēja Krievijas Prezidenta Pilsoniskās sabiedrības un cilvēktiesību attīstības padomes locekļa Iļjas Šabļinska viesošanās plānu Latvijā, kurš grasās izvērtēt krievu skolu reformu. Pēc "Ņezavisimaja gazeta" paziņojuma, Šablinskis grasās apmeklēt Latviju sakarā ar Latvijas Cilvēktiesību komitejas ielūgumu.

Pēc Rinkēviča sacītā, Krievijas ierēdnis var apmeklēt Latviju tūrisma un atpūtas nolūkos pēc privātas vīzas. Taču, gadījumā, ja viņš plāno citas darbības, vīza varētu tikt anulēta, savukārt ierēdnis tiks izsūtīts no valsts.

Viņš piebilda, ka ĀM šajā jautājumā sadarbojas ar atbildīgajām iestādēm, un nepieciešamības gadījumā persona var tikt iekļauta melnajā sarakstā.

Temats:
Izglītība latviešu valodā - latviskuma stiprināšana vai fašisms? (130)

Pēc temata

Otto Ozols: latviešu valoda un kultūra pazudīs pārskatāmā laika periodā
Kā bērnu vecāki tikās ar latviešu valodas mācību grāmatu autoriem
Krievu skolu pāreja uz latviešu valodu tiek apstrīdēta Satversmes tiesā
"Jezuītu" likumi: var izmantot jebkuru valodu, ja tā ir latviešu

Galvenie temati