19:02 07 Aprīlis 2020
Tiešraide
  • USD1.0885
  • RUB82.5675
Latvijā
Saņemt īso saiti
77

airBaltic Training valdes loceklis Pauls Cālītis uzskata, ka mācību lidmašīnas Diamond Aircraft no visām šobrīd pieejamajām ir visdrošākās un mūsdienīgākās.

RĪGA, 27. februāris – Sputnik. Nacionālais pārvadātājs airBaltic pasūtījis kompānijai Diamond Aircraft trīs mācību lidmašīnas ar diviem DA42-VI dzinējiem, vēsta airBaltic preses dienests.

Transportlīdzekļus izmantos dibinātā Pilotu akadēmija airBaltic Training. Papildus pie Diamond Aircraft pasūtīts lidojumu apmācības simulators DSIM.

Gaidāms, ka lidmašīnu piegādes sāksies 2018. gada maijā. Turklāt nepieciešamības gadījumā pie Diamond Aircraft varēs iegādāties vēl 11 lidmašīnas. airBaltic Training valdes loceklis Pauls Cālītis uzskata, ka mācību lidmašīnas Diamond Aircraft ir visdrošākās un mūsdienīgākās no visām šobrīd pieejamajām.

"Tā kā mūsu nākotnes piloti galvenokārt tiek gatavoti darbam ar Bombardier C Series floti, ir svarīgi, ka apmācību lidmašīnu pilotu kabīne ir aprīkota lieliem LCD ekrāniem, kas nodrošina optimizētas kontroles un displeju funkcijas papildus lidaparāta vispārējai efektivitātei," — paziņoja Cālītis.

airBaltic Training izpilddirektors Vilmants Mazonis pastāstīja, ka kopš pērnā gada decembra tika saņemti vairāk nekā 200 pieteikumi. Pirmajā klasē tika pieņemti 12 cilvēki. Teorijas apmācība sāksies martā, apmēram pēc trīs mēnešiem topošie piloti sāks izmantot lidaparātu Diamond Aircraft. Mācību lidojumus plānots veikt Liepājas lidostā.

Pēc temata

Latvija samaksās par 20% vairāk ārvalstu pilotiem, zvejniekiem un ārstiem
Karaliskas aviolīnijas: Nīderlandes monarhs strādā par pilotu
Indijas gaisa spēki pieņēma darbā pirmās sievietes-pilotes

Galvenie temati