04:29 11 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Latvijā
Saņemt īso saiti
59

Cietsirdīgajam suņu īpašniekam draud sods; izdzīvojušais kucēns gaida jaunu, atbildīgu un mīlošu saimnieku.

RĪGA, 1. februāris – Sputnik. Daugavpils policijas darbinieki atklāja dzīvnieku mocītāju, kurš centās tikt vaļā no nevēlamā "ģimenes pieauguma", izmetot jaundzimušos kucēnus pa logu.

Informāciju par maisu ar kucēniem, kurš tika atrasts 30. janvārī kādas mājas pagalmā Daugavpilī, kārtības sargi saņēma no nevienaldzīgiem iedzīvotājiem. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki atrada maisu ar diviem jaundzimušajiem kucēniem.

 

Uzreiz tika uzsākti iespējamā suņa saimnieka meklējumi, un drīzumā policisti viņu atrada. Saskaņā ar policijas datiem, visticamāk, suņa saimnieks izmeta maisu ar kucēniem pa logu no sava dzīvokļa.

Kārtības sargi nogādāja jaundzimušos mazuļus drošā vietā – dzīvnieku patversmē Labs draugs, kur par viņiem parūpējās speciālisti. Diemžēl, viens no kucēniem nomira gūto traumu dēļ, savukārt otrais šobrīd atrodas Daugavpilī, Piekrastes ielā 2, un gaida savu jauno saimnieku!

Atbildīgs un labs saimnieks, kurš ir gatavs "adoptēt" izglābto kucēnu, var vērsties patversmē pa tālruni 29 572 677.

Kas attiecas uz dzīvnieku mocītāja likteni, tad viņam draud administratīvais process un sods.

Policijas izmeklēšana pagaidām turpinās, taču kārtības sargi atgādina, ka Administratīvo pārkāpumu kodeksa 106.1. pants (cietsirdīga izturēšanās pret dzīvniekiem un dzīvnieku nonāvēšanas noteikumu pārkāpšana) tiek sodīta ar naudas sodu līdz 300 eiro fiziskajām personām un ar sodu līdz 700 eiro juridiskajām personām ar iespējamu dzīvnieka konfiskāciju.

Pēc temata

Rudais kaķis kļuvis par sociālo tīklu varoni: kā palielināt bicepsu ar dzīvnieku
Mise astainajiem: Madridē priesteri deva Dieva svētību dzīvniekiem
Suņu īpašniekiem Rīgā par dzīvnieka neuzrādīšanu varēs piemērot sodu līdz 250 eiro

Galvenie temati