14:42 24 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1856
  • RUB90.6421
Latvijā
Saņemt īso saiti
122

Pircēji biežāk izvēlas tādus produktus, kā kviešu nageti, vegānu siers, sojas deserti, desas, dzērienus un veģetāros cīsiņus.

RĪGA, 31. janvāris — Sputnik. Pēdējo sešu mēnešu laikā veikalos Maxima Latvija vairāk nekā par 70% pieaudzis veģetāro un vegānu pārtikas produktu pārdošanas apjoms, vēsta rus.db.lv.

Pircēji biežāk izvēlas tādus produktus, kā kviešu nageti, vegānu siers, sojas deserti, desas, dzērienus un veģetāros cīsiņus. Tīkla sortimentā iekļauti arī dažādi sojas krēmi un kūkas, deserti un pastētes no tofu, veģetāriešiem un vegāniem paredzēti sieri, veģetārais sviests, humuss, dārzeņu burgeri un mērces.

"Šo produktu pieprasījums mūsu veikalos ar katru mēnesi tikai pieaug. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju un lūgumu pārdot šos produktus arī citos veikalos. Tāpēc šopavasar plānojam piedāvāt vegānu un veģetāros produktus arī citos reģionālajos veikalos," – pastāstīja "Maxima Latvija" komercdirektors Viktors Troicins.

Patlaban vegānu un veģetāro pārtikas produktu sortimentā Maxima veikalos atrodami vairāk nekā 50 dažādi produkti.

Rīgā vairākos veikalos veģetāriešiem un vegāniem paredzēto produktu sortimentā ir gandrīz 70 preces (tostarp arī četru veidu speciālais saldējums), taču šādus produktus iespējams iegādāties arī Jelgavā, Jūrmalā, Ogrē un Marupē.

Pērn lielākajos tīkla veikalos tika izveidoti īpaši plaukti ar veģetāriešiem un vegāniem paredzētiem produktiem, un to pieprasījums pieauga aptuveni par 15%.

Pēc temata

Latvijā aug pieprasījums pēc vegānu un veģetāriešu pārtikas produktiem
Veģetārieši ir likumīgi: tiesa nostājusies Ikšķiles skolas pusē
Veģetārisms skolā: vecāki – par, Veselības ministrija - pret
Maxima tirgo vegānu pārtiku piecās Latvijas pilsētās.
Tbilisi nacionālisti mēģināja sabarot vegānus ar šašlikiem un cīsiņiem

Galvenie temati