04:30 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Veģetārie produkti Maxima veikalā

Maxima tirgo vegānu pārtiku piecās Latvijas pilsētās.

© Maxima
Latvijā
Saņemt īso saiti
100

Veģetāros un vegānu produktus var iegādāties Maxima lielveikalos Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Mārupē un Ogrē, īpaši populārs ir vegānu siers.

RĪGA, 2. augusts – Sputnik. Jau 15 Maxima Latvija veikalos ir iekārtoti īpaši plaukti ar vegānu un veģetāro produkciju, raksta Mixnews.lv.

Tādi pārtikas produkti ir pieejami ne tikai Rīgā, bet arī četros veikalos ārpus galvaspilsētas – Jelgavā, Jūrmalā, Ogrē un Mārupē. Tos var iegadāties arī interneta veikalā e-maxima.lv.

 

"Esam novērojuši, ka pēdējā laikā interese par šiem produktiem tikai pieaug. Laiku pa laikam, lai vienkārši pamēģinātu, tos izvēlas arī tie iedzīvotāji, kuriem iepirkumu grozos ir arī gaļas produkti.

Tomēr, sākoties piknika sezonai, palielinās gan sēkliņu, gan burgeriem domāto pupiņu, gan dažādu mērču, gan grilēšanas komplektu pārdošanas apjomi. Tomēr populārāko produktu vidū joprojām ir sojas deserti un dzērieni, bet pēdējos mēnešos par vienu no iecienītākiem produktiem šajā kategorijā kļuvis vegānu siers," – pastāstīja Maxima Latvija komercdirektors Viktors Troicins.

Kopš gada sākuma, kad lielākos Maxima Latvija veikalos bija iekārtoti īpaši plaukti ar vegānu un veģetāro produkciju, šo produktu pieprasījums pieaudzis aptuveni par 15%.

Pēc temata

Lietuvas armija ņems vērā karavīru veģetāriešu vajadzības
Latvijā aug pieprasījums pēc vegānu un veģetāriešu pārtikas produktiem
Veģetārieši ir likumīgi: tiesa nostājusies Ikšķiles skolas pusē

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59