15:28 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Aviokompānijas AirBaltic lidmašīna Boeing 737-36Q

airBaltic tika atzīta par gada labāko reģionālo aviokompāniju

© Sputnik / Sergey Melkonov
Latvijā
Saņemt īso saiti
9

Ikgadējā reģionālā pārvadātāja balva tiek piešķirta avio pārvadātājiem, kuri apliecināja sevi kā līderi un demonstrēja inovatīvu pieeju reģionālās aviācijas nozarē.

RĪGA, 13. oktobris – Sputnik. Aviokompānijai airBaltic tika piešķirts vadošā Aviācijas informācijas un tirgus analītikas centra CAPA (Centre for Asia Pacific Aviation) apbalvojums kā gada labākajam reģionālajam pārvadātājam, vēsta Rus.db.lv.

Tāpat godalgas tika piešķirtas aviokompānijām Norwegian ("Gada aviokompānija"), Aeromexico ("Gada vadītājs"), JetBlue ("Gada zemo cenu aviolīnija"), TAP Portugal ("Gada atgriešanās"). Par labākajām lidostām tika atzītas Nīderlandes Shiphola un Dublinas lidosta.

CAPA balva "Gada reģionāla aviokompānija" kopš 2002. gada tiek piešķirta pārvadātājam, kurš guvis lielākos panākumus savas stratēģijas realizēšanā, nostiprinājis sevi kā līderi un demonstrējis inovatīvu pieeju reģionālās aviācijas nozarē.

"Mums ir liels gods, ka CAPA atzinis airBaltic par gada reģionālo aviokompāniju. Mums bijis aizraujošs gads – mūsu flote tiek modernizēta, mēs iekļāvām mūsu maršrutu kartē 13 jaunus virzienus, mūsu komanda aug, un arvien vairāk pasažieru ceļo ar mums. Tie ir lieliski panākumi, un šis apbalvojums ir darba rezultāts, ko mūsu komanda dara katru dienu," — atzīmēja sakarā ar to airBaltic vadītājs Martins Gauss.

Pēc temata

airBaltic neatstāj Igaunijas Nordica nekādu iespēju
airBaltic saņēmusi septīto CS300 lidmašīnu
airBaltic pārspēj rekordus

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  9
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10