19:17 07 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1290
  • RUB80.8888
Latvijā
Saņemt īso saiti
Tiesībsargu un žurnālistu dzīve demokrātiskajā Latvijā (64)
56

Drošības policija uzskata, ka tās priekšnieka Normunda Mežvieta vārdi par to, ka eirodeputātu braucienu uz Sīriju organizējusi Krievija, ir tikai viedoklis.

RĪGA, 8. aprīlis — Sputnik. Eirodeputāts Andrejs Mamikins savā lapā Facebook publicēja Drošības policijas priekšnieka (DP) oficiālo atbildi pēc viņa prasības atsaukt nepatieso informāciju par braucienu uz Sīriju.

Šī gada martā DP priekšnieks Normunds Mežviets LNT pārraidē "Rīta panorāma" paziņoja, ka Eiropas Parlamenta deputātu Andreja Mamikina, Tatjanas Ždanokas un Janas Tomas braucienu uz Alepo humānās palīdzības nodošanai ir Krievijas organizēts pasākums ar mērķi nodemonstrēt atbalstu tās darbībām.

Savukārt Mamikins norādīja, ka vizīti organizējusi Sīrija un ierosinājumu to organizēt izteikuši tikai seši EP deputāti, kuri apmeklēja Damasku un Alepo. Politiķis pieprasīja no DP atsaukt apmelojošo informāciju, kas izplatīta valsts telekanāla ēterā.

Vakar DP atbildēja uz politiķa prasību un paziņoja, ka Mežvieta vārdi ir tikai viņa personīgais viedoklis. Iestādes oficiālo vēstuli Mamikins publicēja savā lapā Facebook.

Rezultātā Andrejs Mamikins ierosināja atjaunot Latvijas televīzijā programmu "Baumas" un uzticēt to vadīt Normundam Mežvietam.

Temats:
Tiesībsargu un žurnālistu dzīve demokrātiskajā Latvijā (64)

Pēc temata

EP deputāti no Latvijas un Igaunijas nogādājuši bērnu uzturu Alepo
Andrejs Mamikins pēc tikšanās ar Sīrijas prezidentu pauž cerības uz pamiera īstenošanu valstī
Rinkēvičs ir sašutis par Mamikina tikšanos ar Asadu
Mamikins par ES: svešā acī salmiņu redzam, bet savējā baļķi nemanām

Galvenie temati