21:38 09 Maijs 2021
Tiešraide
  • USD1.2059
  • RUB89.4671
  • RUB89.4671
Latvijā
Saņemt īso saiti
24

Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēts uz Londonu izceļojošs Albānijas pilsonis ar viltotu Bulgārijas pilsoņa pasi un identifikācijas karti.

RĪGA, 24. janvāris — Sputnik. Robežsargi pagājušajā diennaktī aizturējuši Albānijas pilsoni, kuram bija viltota pase un identifikācijas karte, vēsta aģentūra LETA.

Kā aģentūru informēja Valsts robežsardzē, lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēts uz Londonu izceļojošs Albānijas pilsonis ar viltotu Bulgārijas pilsoņa pasi un identifikācijas karti.

Par viltotu dokumentu izmantošanu sākts kriminālprocess. Vīrietis tika aizturēts un ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Tāpat lidostas "Rīga" robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta Panamas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīga ceļošanas dokumenta, un Azerbaidžānas pilsonim, jo ārzemnieks nevarēja pamatot ieceļošanas mērķi un apstākļus, kā arī viņam nebija veselības obligātās apdrošināšanas polises un pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam.

Savukārt Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā tika liegta diviem Baltkrievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Visas personas tika atgrieztas izceļošanas valstīs.

Kopumā pirmdien, 23.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 20 likumpārkāpējus.

Pēc temata

Dubulta kontrole: Latvijas un Lietuvas robežsargi sāk patrulēt robežu
Latvijas robežsargi palīdzējuši kolēģiem aizturēt starptautisku bandu
Igauņu motorlaiva aizturēta par Krievijas robežas pārkāpšanu

Galvenie temati