02:50 21 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0790
  • RUB68.8060
Latvijā
Saņemt īso saiti
Mēģinājumi bloķēt Sputnik Latvijā (15)
418

Sputnik galvenā redaktore Margarita Simonjana uzsvēra, ka valsts varas iestāžu darbība pārkāpj plašsaziņas līdzekļu tiesības uz informācijas apkopošanu un izplatīšanu.

RĪGA, 29. marts — Sputnik. Sputnik Latvija ir saņēmis oficiālu paziņojumu par resursa slēgšanu domēna zonā lv.

Saskaņā ar domēna reģistratora oficiālo vēstuli, kurā tās autors atsaucas uz Latvijas Ārlietu ministrijas pieprasījumu "domēna nosaukuma sputniknews.lv reģistrācija pārkāpj Eiropas Padomes lēmumu par ierobežojošajiem pasākumiem sakarā ar Ukrainas teritoriālā veseluma, suverenitātes un neatkarības apdraudējumu." Vēstulē norādīts, ka šī lēmuma pārkāpuma gadījumā var iestāties kriminālatbildība saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.

"Sputnik Latvija nav pārkāpis nevienu Latvijas un ES likumu punktu. Resursa slēgšana domēna zonā.lv liecina par tiešu cenzūru no Latvijas varas iestāžu puses. Tādējādi valsts varas iestāžu darbība pārkāpj plašsaziņas līdzekļu tiesības uz informācijas apkopošanu un izplatīšanu," — paziņoja Sputnik galvenā redaktore Margarita Simonjana.

Mobilā lietotne Sputnik latviešu valodā joprojām ir pieejama. Sputnik lietotni var bez maksas lejupielādēt AppStore un GooglePlay veikalos.

Lietotnē izmantotas jaunākās metodes, izstrādāts ērts un saprotams interfeiss, turklāt daudzveidīgie iestatījumi dāvā iespēju pielāgot lietotni lasītāja gaumei visiem viedtālruņiem ar iOS un Android operētājsistēmām.

Lietotne darbosies uz visiem mūsdienu viedtālruņiem ar iOS 6.0 un jaunākām un Android 4.0 un jaunākām operētājsistēmām.

Papildus pilnīgam dienas ziņu attēlojumam, jaunās lietotnes Sputnik lietotāji varēs lasīt ekspertu komentārus par aktualitātēm, redzēt analīzes un infografikas. Ar integrētu pakalpojumu palīdzību jebkuru informāciju varēs nekavējoties koplietot sociālajos tīklos.

Sputnik ir ziņu aģentūra un radio ar multivides informācijas centriem vairākos desmitos valstu. Sputnik publicē informāciju vairāk nekā 30 valodās, nodrošina analogo un digitālo radio apraidi, mobilās lietojumprogrammas un lapas sociālajos tīklos. Sputnik ziņas ik dienas iznāk angļu, arābu, spāņu un ķīniešu valodās.

Temats:
Mēģinājumi bloķēt Sputnik Latvijā (15)

Pēc temata

Pieejama arī Sputnik Latvija mobilā lietotne
Sputnik Radio speciālais projekts veltīts žurnālistikas problēmām
"Kompass": centieni aizliegt Sputnik darbību neatbilst vārda brīvības principam

Galvenie temati