15:26 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Latvijas policija. Foto no arhīva

Valsts policija brīdina par krāpniecisku WhatsApp loteriju

© Foto: Valsts policija
Latvijā
Saņemt īso saiti
124

Pazīstamas mobilās lietojumprogrammas un Latvijas elektronisko sakaru līdzekļu operatoru vārdā lietotājiem tiek piedāvāta iespēja iegūt vērtīgas balvas. Krāpnieki automātiski noņēma abonenta maksu no lietotāju kontiem.

RĪGA, 26.feb — Sputnik. Krāpnieki ir noorganizējuši viltus loteriju, kuras darbībai tiek izmantots WhatsApp mesendžers un Latvijā pazīstamu sakaru līdzekļu operatoru pakalpojumi, informē Latvijas Valsts policija.

Krāpnieciskā loterija notiek vietnē www.supergifts4u.xyz. Tiesībsargi vērš uzmanību, ka vietnes saturā ir daudz kļūdu un, iespējams, tā izveidota, izmantojot automātisko tulkotāju. Loterijas dalībniekiem, pareizi atbildot uz vairākiem jautājumiem, tiek piedāvāta iespēja "laimēt" dažādas vērtīgas balvas.

Lai piedalītos loterijā, lietotājam ir jāpiekrīt dažādiem nosacījumiem, piemēram, iknedēļas  abonenta noformēšanai. Abonenta maksu krāpnieki iekasē, nepaziņojot par to loterijas dalībniekam.

Sakarā ar krāpšanas mēģinājumiem uzsākta pārbaude. Valsts policija aicina iedzīvotājus neuzticēties aizdomīgām interneta vietnēm, pievērst uzmanību to valodai, saturam un iespējamiem nosacījumiem, kā arī nekādā gadījumā nesniegt krāpniekiem savus personas datus.

Pēc temata

Policijā pastāstīja, kā pie robežas aizturēti autozagļi
Policija aizturējusi karadarbības Donbasā dalībnieku no Latvijas

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  8
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10