09:51 20 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2132
  • RUB89.4400
Baltijā
Saņemt īso saiti
51

Autobuss Lux Express, kas devās reisā no Sanktpēterburgas uz Tallinu, gandrīz tūlīt pēc izbraukšanas tika apturēts sprādziena draudu dēļ. Izrādījās, ka to "mīnējis" reisu nokavējušais pasažieris.

RĪGA, 5. oktobris — Sputnik. Nepatīkamā situācijā nokļuva Lux Express reisa pasažieri, kuri ceturtdien, 4. oktobrī devās no Sanktpēterburgas uz Tallinu. Gandrīz tūlīt pēc tā izbraukšanas kompānija saņēma tālruņa zvanu – nepazīstams cilvēks ziņoja, ka transporta līdzeklī ir spridzeklis, vēsta Sputnik Igaunija.

"Mēs par to operatīvi paziņojām policijai un sniedzām visu informāciju par zvanu," – pastāstīja AS "Eurolines" (Lux Express Group pārstāvis Krievijā) ģenerāldirektors Raits Remmels.

Autobuss tika apturēts pilsētā, sprādziena riska dēļ pasažieri tika evakuēti. Notikuma vietā ieradās aizvietojošais transports. Viena no autobusa pasažierēm, kuras sašutuma pilnā publikācija redzama Facebook, pastāstīja, ka pēc evakuācijas pasažieri bija spiesti gaidīt aizvietojošo transportu aukstumā vairāk nekā divas stundas. Pie tam bija aizliegts arī pamest notikuma vietu.

Скриншот сообщения в Facebook
Facebook publikācijas ekrānuzņēmums

Abus autobusus rūpīgi pārbaudīja atbilstoši dienesti par iespējamu spridzekļu atrašanos tajā. Pārbaudes gaitā nekādi aizdomīgi priekšmeti netika atrasti. Pēc tam Lux Express tika dota atļauja turpināt reisu, pastāstīja Raits Remmels.

Viņš piebilda, ka vēlāk noskaidrojies: tālruņa zvans saņemts no numura, kas pieder vienam no reisa pasažieriem, kurš to nokavējis. Patlaban Lux Express turpina sadarboties ar policiju minētajā lietā.

Pēc temata

Lux Express papildina starptautisko reisu sarakstu
Krievijas robežsargi nav ielaiduši Somijas teritorijā Lux Express autobusus

Galvenie temati