20:51 09 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Baltijā
Saņemt īso saiti
29

62 gadus veca Igaunijas pilsone automobiļa bagāžniekā veda no Polijas cauri Lietuvai kastetes un teleskopiskos stekus. Piedevām automašīnas šoferis nesamaksāja par degvielu DUS Polijā. Lietuvas robežsargi aizturēja automašīnu un arestēja sievieti.

RĪGA, 10. augusts — Sputnik. Igaunijas pilsone Lietuvā tika aizturēta un apcietināta par mēģinājumu nelegāli ievest no Polijas 70 kastetes un teleskopiskos stekus automobiļa bagāžniekā, ziņo BNS.

Automobilis Audi Q7, kura bagāžniekā tika konstatēti ieroči, Lietuvas robežsargu redzeslokā nokļuva, pateicoties kolēģiem no Polijas, kuri informēja Lietuvas Valsts robežas apsardzes dienestu par to, ka automašīnas vadītājs aizbraucis no degvielas uzpildes stacijas, nesamaksājot par degvielu. Poļu robežsargi uzskatīja, ka automašīna, iespējams, devusies uz Lietuvas pusi.

Pirmdien, 8. augustā automobilis tika aizturēts Kalvarijas kontroles punktā. Pie mašīnas stūres ar Igaunijas valsts numuriem atradās 26 gadu vecs Igaunijas pilsonis, automašīnas salonā bija divi pasažieri – 36 gadus vecs vīrietis un 62 gadus veca sieviete. Lietuvas robežsargi pārbaudīja  dokumentus, taču nekādus pārkāpumus nekonstatēja. Toties transportlīdzekļa bagāžniekā tika atrasti maisi, kuros bija 23 kastetes un 47 metāla teleskopiskie steki.

Sieviete paskaidroja, ka ieroči pieder viņai – viņa tos bija iegādājusies Polijā un vedusi uz Igauniju.

Pēc nopratināšanas igauniete tika nogādāta arestantu telpā, bet robežsardzes dienests uzsāka pirmstiesas izmeklēšanu. Ieroču ievešana Lietuvā ir nelikumīga, par to sievietei draud naudas sods vai brīvības atņemšana.

Galvenie temati