Video

Lavrovs pauda viedokli par Krievijai pieteiktā hibrīdkara sekām

Sekot līdzi rakstam
Yandex newsTelegram
Rietumi pieteikuši Krievijai hibrīdkaru, kura sekas sajūt visi, uzsvēra Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, uzstājoties Ārlietu un aizsardzības politikas padomes sēdē.
"Kolektīvie Rietumi mums pieteikuši totālu hibrīdkaru, un grūti prognozēt, cik tas vilksies, taču ir skaidrs, ja sekas sajutīs absolūti visi," viņš teica.
24. februārī Krievija sāka speciālu militāro operāciju Ukrainā. Valsts prezidents Vladimirs Putins paskaidroja, ka tā sākta ar mērķi aizsargāt cilvēkus, kuri astoņus gadus saskaras ar Kijevas režīma ņirgāšanos un genocīdu. Viņš uzsvēra, ka šiem nolūkiem plānota Ukrainas demilitarizācija un denacifikācija, nepieciešams tiesāt visus kara noziedzniekus, kuri atbildīgi par asiņainajiem noziegumiem pret Donbasa mierīgajiem iedzīvotājiem.
Savukārt rietumvalstis uzsākušas jaunu sankciju spirāles loku, kas tiek plests plašumā kopš 2014. gada. Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs norādīja, ka sankcijas ir nopietnas, taču atgādināja – Krievija tām gatavojusies savlaicīgi. Viņš piebilda, ka kompetentie resori analizē ierobežojumus un koordinē darbu, izstrādājot atbildes pasākumus, kas atbilst Krievijas interesēm.
Ziņu lente
0