Video

Krievijas AM parādīja "Nakts mednieku" darbu Ukrainā

Sekot līdzi rakstam
Yandex newsTelegram
Krievijas Aizsardzības ministrija parādīja video ierakstu – helikopteru Mi-28N darbu pret Ukrainas militārās tehnikas pozīcijām.
Krievijas Aizsardzības ministrijas publicētajā video ierakstā redzams, kā helikopteri Mi-28N ("Nakts mednieki") apšauda Ukrainas militārās tehnikas pozīcijas.
Resors atklāja, ka lidojuma laikā piloti fiksēja zenītraķešu kompleksu. Ekipāžai izdevās izvairīties no palaistās raķetes. Pēc tam sekoja helikoptera trieciens.
Vienlaikus armijas aviācijas helikoperi likvidēja mežainā apvidū maskētas pretinieka vienību pozīcijas.
24. februārī Krievija sāka speciālu militāro operāciju Ukrainā. Valsts prezidents Vladimirs Putins paskaidroja, ka tā sākta ar mērķi aizsargāt cilvēkus, kuri astoņus gadus saskaras ar Kijevas režīma ņirgāšanos un genocīdu. Viņš uzsvēra, ka šiem nolūkiem plānota Ukrainas demilitarizācija un denacifikācija, nepieciešams tiesāt visus kara noziedzniekus, kuri atbildīgi par asiņainajiem noziegumiem pret Donbasa mierīgajiem iedzīvotājiem.
Speciālās operācijas ietvaros Ukrainā Krievijas spēki izmanto precīzo bruņojumu, turklāt vērš to vienīgi pret militāro infrastruktūru un armiju. Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu konstatēja, ka mēnesi pēc specoperācijas sākuma pirmā posma pamata uzdevumi ir izpildīti, Ukrainas militārais potenciāls būtiski samazināts. Ar Krievijas karavīru atbalstu uzbrukumu turpina Doņeckas un Luganskas tautas republiku grupējumi. Armijas ģenerālis piezīmēja, ka tas ļauj pievērst lielāko uzmanību operācijas galveno mērķu sasniegšanai – Donbasa atbrīvošanai.
Ziņu lente
0