Video

Mariupoles iedzīvotāji: vietvara neinformē par humānajiem koridoriem

Sekot līdzi rakstam
Yandex newsTelegram
Ukrainas varas iestādes neinformē Mariupoles iedzīvotājus par iespēju pamest pilsētu pa humānajiem koridoriem. Šo informāciju cilvēki saņem no Krievijas karavīriem vai DTR aizsargiem.
Videoierakstā ver redzēt, kā Mariupoles iedzīvotāji dodas pie humānā koridora, kas dod iespēju pamest Ukrainas bruņotiem spēkiem apšauto pilsētu.
Cilvēki ziņo, ka vietējās varas iestādes neinformē viņus par atklātiem humānajiem koridoriem. Šo informāciju viņi saņem no Krievijas karavīriem vai DTR aizsargiem.
24. februārī Krievija sāka speciālu militāro operāciju Ukrainā. Valsts prezidents Vladimirs Putins paskaidroja, ka tā sākta ar mērķi aizsargāt cilvēkus, kuri astoņus gadus saskaras ar Kijevas režīma ņirgāšanos un genocīdu. Viņš uzsvēra, ka šiem nolūkiem plānota Ukrainas demilitarizācija un denacifikācija, nepieciešams tiesāt visus kara noziedzniekus, kuri atbildīgi par asiņainajiem noziegumiem pret Donbasa mierīgajiem iedzīvotājiem.
Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, ka Bruņotie spēki vēršas tikai pret militāro infrastruktūru un Ukrainas armiju, civiliedzīvotājus nekas neapdraud. Ar Krievijas karavīru atbalstu uzbrukumu turpina Doņeckas un Luganskas tautas republiku grupējumi. Taču nav ne runas par Ukrainas okupāciju, uzsvēra Putins.
Ziņu lente
0