Krievijā

KF vēstniecība Latvijā informē par valsts Aizsardzības ministrijas "karsto telefonu"

© Sputnik / Владимир Песня / Pāriet pie fotobankasVīrietis ar viedtālruni
Vīrietis ar viedtālruni  - Sputnik Latvija, 1920, 09.03.2022
Sekot līdzi rakstam
Yandex newsTelegram
Krievijas vēstniecība publicēja Aizsardzības ministrijas karstās līnijas tālruņa numurus, - pa tiem var vērsties speciālās militārās operācijas kontekstā, ko valsts sākusi, aizsargājot Doņeckas un Luganskas tautas republiku civiliedzīvotājus.
RĪGA, 9. marts – Sputnik. Krievijas vēstniecība Latvijā savā lapā Facebook publicēja Aizsardzības ministrijas karstās līnijas tālruņa numurus.
Karstā līnija radīta humanitāra rakstura informācijas apstrādei, kas saistīta ar Krievijas Federācijas Bruņoto spēku speciālo militāro operāciju, ko valsts sākusi, aizsargājot Doņeckas un Luganskas tautas republiku civiliedzīvotājus.
Pa šie numuriem var zvanīt arī civiliedzīvotāju evakuācijas jautājumos.
Krievijas Aizsardzības ministrijas karstās līnijas tālruņi: +7 (495) 498-34-46, + 7 (495) 498-42-11, +7 (495) 498-41-09.
24. februārī Krievija sāka speciālu militāro operāciju Ukrainā. Valsts prezidents Vladimirs Putins paskaidroja, ka tā sākta ar mērķi aizsargāt cilvēkus, kuri astoņus gadus saskaras ar Kijevas režīma ņirgāšanos un genocīdu. Viņš uzsvēra, ka šiem nolūkiem plānota Ukrainas demilitarizācija un denacifikācija, nepieciešams tiesāt visus kara noziedzniekus, kuri atbildīgi par asiņainajiem noziegumiem pret Donbasa mierīgajiem iedzīvotājiem.
Krievijas Aizsardzības ministrija paziņoja, ka Bruņotie spēki vēršas tikai pret militāro infrastruktūru un Ukrainas armiju, civiliedzīvotājus nekas neapdraud. Ar Krievijas karavīru atbalstu uzbrukumu turpina Doņeckas un Luganskas tautas republiku grupējumi. Taču nav ne runas par Ukrainas okupāciju, uzsvēra Putins.
Ziņu lente
0