"Atceros. Lepojos": Krievijas vēstniecība Latvijā aicina piedalīties tiešsaistes zibakcijā

Sekot līdzi rakstam
НовостиTelegram
Krievijas vēstniecība Latvijā aicina visus interesentus piedalīties Uzvaras dienai veltītājā tiešsaistes zibakcijā: #жителиЛатвиипомнят.
RĪGA, 26. aprīlis - Sputnik. Krievijas vēstniecība Latvijā aicina visus interesentus piedalīties tiešsaistes zibakcijā "Atceros. Lepojos", kas veltīta uzvaras Lielajā Tēvijas karā 76. gadadienai.
Lai piedalītos, ir jāpārpublicē vēstniecības publikācija savā Instagram, Facebook vai Twitter kontā ar tēmturiem #76летПобеды #mēs_atceramies #никтонезабыт #жителиЛатвиипомнят. Jāatceras, ka jūsu kontam sociālajā tīklā jābūt redzamam visiem.
Katrai publikācijai tiks piešķirts kārtas numurs un 2021. gada 11. maijā pulksten 11.00 vēstniecība tiešraidē izlozēs trīs sporta kreklus ar uzrakstu "76 лет Победы. Помню. Горжусь".
Tāpat atgādinām, ka Lielā Tēvijas kara sākuma 80. gadadienas piemiņai (1941. gada 22. jūnijs) Krievijas vēstniecība Latvijā organizē bērnu zīmējumu konkursu.
Tajā aicināti piedalīties Latvijā dzīvojošie bērni un pusaudži vecumā no 4 līdz 14 gadiem. Galvenais noteikums – zīmējumam jābūt veltītam Lielajam Tēvijas karam. Darbus vēstniecība gaida no 22. aprīļa līdz 20. jūnijam, pl. 12:00.
Lai piedalītos konkursā, skenētais zīmējums A4 formātā jāpublicē sociālajā tīklā Facebook, Twitter vai Instagram ar tēmturi #ПосольствоРоссиивЛатвии un norādi par vēstniecības kontu Instagram - @rusemb.latvia. Jānorāda arī autora uzvārds, vecums un pilsēta.
Zīmējumu var nosūtīt arī uz vēstniecības elektronisko pastu rusembas@mid.ru ar piezīmi "Конкурс детского рисунка" ("Bērnu zīmējumu konkurss").
Konkursam tiek pieņemts tikai viens katra autora zīmējums. Konkursa žūrija izraudzīsies trīs labākos darbus, uzvarētāji saņems jaukas balvas.
Ziņu lente
0