Mediji raksta: Valsts latviešiem jau atņemta, tagad ņems īpašumu!

Sekot līdzi rakstam
НовостиTelegram
Iestājies lūzuma brīdis – tauta ir zaudējusi valsti. Viss ir jāsāk no sākuma, ir pārliecināts žurnālists.

RĪGA, 6. decembris - Sputnik. Jānis Zariņš portālā Pietiek.com atzīst – latvieši zaudējuši savu valsti. 1. decembris iespiedīsies cilvēku atmiņā uz ilgu laiku. Domājams, autors runā par deputāta Rancāna ieteikumu aicinājumus nevalkāt maksas pielīdzināt genocīdam. Šo dienu iegaumēs gan sirmie un naivie barikāžu aizstāvji, gan arī tie, kuri ilgu laiku smējās par "sazvērestības teorijām" un ignorēja realitāti, kurā šīs teorijas ātri pārvērtās par praksi.

Iestājies lūzuma posms

Drīz neviens vairs neatcerēsies tā zemes tārpa vārdu, kuram "elite" uzticēja "paust" varas viedokli, bet atcerēsies brīdi, kad Latvijas tautai tika piedraudēts ar pašas apmaksātajiem Bruņotajiem spēkiem.

Здание Сейма Латвии - Sputnik Latvija
Latvijā komunisti ir pie varas? Sadusmotie iedzīvotāji nolamāja kārtējo nodokļu reformu

Bet pilnīgi noteikti tas arī ir lūzuma brīdis, jo to nevar padarīt par nebijušu un turpināt izlikties, ka vara joprojām pārstāv mūs, Latvijas tautu. Tādas pašas atskārsmes skāra arī berlīniešus, stāvot ziemas aukstumā zem ūdensmetējiem, un arī londoniešus, pārsienot policijas pārsistās galvas, salīdzināja Zariņš.

Tas viss, protams, tiek darīts mūsu "bezgala dārgās veselības" vārdā. Tās veselības, kas apaļus 30 gadus mūsu eliti absolūti neinteresēja.

Kas gan pasaulē ir izmainījies? Visur viens un tas pats – starptautiskais banku kapitāls ir sasniedzis savu maksimālo koncentrāciju saujiņas sociopātu rokās, kas vēlas pārvaldīt ne vien savas korporācijas, bet arī visu pasauli. Un šai vēlmei ir tikai viens šķērslis - nacionālas valstis. Tāpēc to elites tiek iedzītas parādos, šantažētas un uzpirktas, to nacionālās bankas pārņemtas, un vadību pār tām pārņem globālistu ielikteņi.

Pasaulē jau sācies

Šobrīd nobriedušas, pieredzējušas un atbildīgas tautas to saprot, un sākušies nežēlīgi protesti un sadursmes, Polijā notiek atklāti protesti tieši pret liberāļu varu, kas vairs pat formāli nepārstāv konservatīvo vairākumu.

Frančiem ar bezprecedenta vardarbības palīdzību izdevās atcelt fašistisko policijas likumu, bet tas prasīja dzīvības no abām pusēm. Ir sākusies nacionālo valstu konservatīvo iedzīvotāju sacelšanās pret neoliberāļu - trockistu kontrolēto eliti, ko šī elite mēģina iedzīt pagrīdē, sludinot rūpes par vīrusu izplatību un tamlīdzīgas blēņas, turpina Zariņš.

Акция протеста медиков у здания Сейма. Депутат Сейма Алдис Гобземс - Sputnik Latvija
"Patiesi idioti vai arī viņiem par to maksā?" Gobzems kritizē valdību un iedzīvotājus

Visu valstu valdības tiek apbērtas ar naudu, lokāla korupcija piedota, dolāri šķīst uz visām pusēm, un mūsu ādas tiek tirgotas uz svara. Globālisti steidzas, tā ir viņu pēdējā kauja, naudas vairs drīz nebūs. Jo nākotne ir reģionālajās valūtās un reģionālajā tirdzniecībā, jauna iekārta ārpus savu dzīvi nodzīvojušā finanšu kapitālisma jau iegūst apveidu. Tikai globālajiem parazītiem tur vietas nav.

Zariņš aicināja iedomāties, ka esam atgriezušies apmēram pirms 300 gadiem. "Mums nav Saeimas, kas rīkotos tautas interesēs un kurā būtu iespējams ievēlēt kādu cilvēku "no malas". Mums nav valdības, kas spētu pieņemt lēmumus, izejot no situācijas, nevis pēc zvaniem no Briseles vai Vašingtonas. Mums nav bankas, kas pieņem mūsu depozītus un investē lielos nacionālajos projektos. Mums nav valūtas, kuras kursu mēs varam regulēt. Valsts stūri ir sagrābuši noziedznieki, kurus vada globālais kapitāls, kura plānus var nolasīt no Agendas 2030. Un privātās brīvības un pat privātīpašums šajā "jaunajā normālajā" nav paredzēts.

Laiks mosties no komas

Esam tikai mēs paši, konstatēja Zariņš. Mēs varam mainīties ar pakalpojumiem, viens otru ārstēt, šūt drēbes, auklēt bērnus, pasniegt stundas, skaldīt malku un mainīt produktus pret pakalpojumiem. Ignorēt kaut kur mītošo varu, kā kādreiz ignorējām muižu.

Jo šī vara vairs nav mūsu un nekad arī vairs nebūs. Armija var iedzīt mūs mājās, bet nevar piespiest strādāt ārstus, šoferus un skolotājus - ģenerālstreiks joprojām ir iedarbīgs līdzeklis, lai atvēsinātu uz durkļiem sēdošos uzurpatorus. Visi tie, kas smīkņāja par sazvērestībām, - padomājiet par savu mazo un lielo biznesu, padomājiet par sev piederošām zemēm, fermām un namiem! Nekas no tā Jums nepaliks, ja Lielā Restarta trockistu banda sagrābs pasauli, brīdina autors.

Экс-президент СССР Михаил Горбачев - Sputnik Latvija
Gorbačovs pastāstīja, kas nepieciešams PSRS atjaunošanai

Īpašuma leģitimizācijas mehānisms ir valsts! Ja pilnu kontroli pār to pārņem globālisti – visi mēs, ieskaitot Šķēli un Lembergu, atmodīsimies nabagi! Viss notiek strauji, un jābūt pilnīgi aklam, lai nesaprastu, kas notiek. Mazais bizness mirst, vidējais velk dzīvību, testēt tūlīt sāks arī cilvēkus bez simptomiem, iegādātas 800 000 vakcīnas līdz baltkvēlei novestai sabiedrībai, kura pat nedomā vakcinēties un strādāt par Astras Zenekas rēzus latvieti.

"Izej no komas, latvieti! – aicina tautas tribūns. – Izej no FB un izslēdz LTV1! Tev ir jāuzbūvē valsts, ko pārvalda visa tauta. Valsts, kurā nav augļošanas, cenzūras un patēriņa kulta. Valsts, kurā cieņā ir kultūra, zinātne un darbs. Sameklē draugus un domubiedrus, laikojiet viens otru klātienē. Izveido savus informācijas saņemšanas un sakaru kanālus – sāc visu no jauna. Latvieši ir pieraduši. Dievs ir ar mums!" ar šādu optimistisku toni Zariņš noslēdza savu aicinājumu.

Ziņu lente
0